Muzyczne Pogwarki: TOMASZ KRAWCZYK & GRZEGORZ KRAWCZYK w Klubie Studio

20:30
11.10.2012
czwartek
Muzyczne Pogwarki: TOMASZ KRAWCZYK & GRZEGORZ KRAWCZYK

Tomasz Krawczyk & Grzegorz Krawczyk to niezwykły duet dwóch braci muzyków. Zachwyca nie tylko znakomita technika muzyków, ale niepowtarzalna umiejętność tworzenia nastroju, klimatu oraz wydobywanie magicznej energii z dźwięku. Tomek to znakomity wokalista i gitarzysta, mentor wielu adeptów gry na gitarze, założyciel i lider zespołu DETOX, z kolei Grzesiek to wirtuoz gry na instrumentach perkusyjnych (bębni od 8 roku życia), edukator gry na perkusji i perkusista DETOXu.

DETOX to założony w 1996 roku w Krakowie zespół, który początkowo swoje sukcesy odnosił koncertując m.in. u boku Lady Panku, Comy, Dżemu, Budki Suflera oraz O.N.A. Zagrał też trasę koncertową z Patrycją Markowską. Koncertował w takich prestiżowych miejscach jak Teatr Narodowy w Warszawie czy Sala Kongresowa oraz we Włoszech, Niemczech i Czechach. Tworząc muzykę autorską, szybko zaczął odnosić sukcesy w konkursach i przeglądach. Między innymi, w 1999 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych w Głuchołazach, a sześć lat później zdobył nagrodę publiczności na Union of Rock w Węgorzewie. Pierwszy oficjalny singiel zespołu DETOX ukazał się w listopadzie 2011 roku, a już wiosną 2012 roku trafił na antenę stacji RMFon - RMF Polski Rock. Zespół aktualnie pracuje nad pierwszym oficjalnym albumem studyjnym, którego premiera przewidywana jest na jesień tego roku.

DETOX od 2010 roku jako jeden z pierwszych zespołów w Polsce pracuje metodą ArtCoachingu (na świecie: m.in. Metallica). Jest to praca nad własnym rozwojem nie tylko muzycznym, ale i mentalnym, zapewniającym wysoki poziom artystyczny, pozytywne emocje i świetną zabawę.

Skład zespołu:

Tomasz Krawczyk - wokal, gitara
Jakub Mrajca - gitara
Bartłomiej Krawczyk - bas
Grzegorz Krawczyk - perkusja, instrumenty perkusyjne

cena biletu: WSTĘP WOLNY!

projekt i wykonanie: www.zont.pl