ARTUR ANDRUS „Myśliwiecka” w Klubie Studio

20:00
03.03.2013
niedziela
ARTUR ANDRUS „Myśliwiecka”

Bilety są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronach www.ticketpro.pl, www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl.
Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36)

Ceny biletów:
ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu)
ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu występu)

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", a także laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".

Myśliwiecka to nazwa ulicy w Warszawie, przy której znajduje się radiowa „Trójka”,i tytuł płyty, na której Artur Andrus śpiewa swoje piosenki. Głównie kabaretowe, pisane do programów telewizyjnych i na potrzeby występów estradowych. Są wśród nich zarówno takie, które są już znane („Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie”, „Cieszyńska”), jak i takie, które znane dopiero będą (pieśń „Dam ci ptaszka” wykonywana przez Chór Męski im. Franka Szwajcarskiego, czy punkowo –
skinowa „Glanki i pacyfki”).

W Koncercie promującym album „Mysliwiecka” znajda się nie tylko utwory z płyty ale również anegdoty, komentarze i wiersze napisane ze swoistą finezją i szczyptą pobłażliwej ironii - oczywiście jak najpiękniejszą polszczyzną.

Arturowi Andrusowi towarzyszy czterech muzyków:
Wojciech Stec - fortepian
Łukasz Poprawski - saksofon
Łukasz Borowiecki – kontrabas
Paweł Żejmo – perkusja

cena biletu: ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu) / ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu występu)

projekt i wykonanie: www.zont.pl