WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ z GRUPĄ AD HOC (gość: WOJCIECH TREMISZEWSKI) w Klubie Studio

20:00
02.03.2016
środa
WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ z GRUPĄ AD HOC (gość: WOJCIECH TREMISZEWSKI)


Ceny biletów:
20 PLN (ulgowe)
25 PLN (zwykłe)

Bilety na występ są dostępne na stronach biletynakabarety.pl, Ticketpro.pl oraz Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów. 

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) są dostępne w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10) i w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17).

Wieczór Komedii Improwizowanej to spektakl autorstwa Grupy AD HOC, na który składa się z kilkunastu skeczy (gier, piosenek) tworzonych na oczach widzów. Tutaj nie ma wcześniej ustalonego scenariusza, to widzowie decydują o najważniejszych kwestiach - np. wybierając postacie, miejsca akcji lub sami wchodzą na scenę. Dzięki temu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wieczory Komedii Improwizowanej w Krakowie odbywają się już od 8 lat, a widzowie za każdym razem skarżą się na zakwasy od śmiechu. Tym razem komicy Grupy AD HOC przypomną swoje najlepsze i najbardziej lubiane gry, ale nie zabraknie również niespodzianek!

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008, jest jedną z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów.

Gościem wydarzenia będzie uwielbiany przez publiczność przyjaciel grupy AD HOC - Wojciech Tremiszewski! Człowiek o niesamowitej charyzmie, genialnym poczuciu humoru i niebagatelnym wzroście. Wspaniały improwizator (Spadkobiercy, W gorącej wodzie kompani, Peleton, Improskład, W trzech osobach).

Więcej informacji na www.adhoc.art.pl.

cena biletu: 20 PLN (ulgowe) / 25 PLN (zwykłe)

kup bilet on-line


projekt i wykonanie: www.zont.pl