KORTEZ z zespołem w Klubie Studio

20:00
01.04.2016
piątek
KORTEZ z zespołem

Ceny biletów:
50 PLN

Bilety na koncert dostępne od 1 marca!

Bilety wkrótce dostępne na stronach Ticketpro.pl oraz Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów.

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) są dostępne w Klubie Studio (ul. Budryka 4), w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

Kortez znów wystąpi w Krakowie - 1 kwietnia 2016 roku w Klubie Studio! Będzie to pierwszy występ artysty w naszym mieście z towarzyszeniem zespołu.

Kortez to kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza, jest wyedukowanym pianistą i puzonistą z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać, po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo.

W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana "Jazzboy Session EP", na którą złożyły się trzy piosenki: "Zostań", "Joe" i "Co Myślisz?". Cały nakład tego wydawnictwa został już wyczerpany. Utwór "Zostań" już stał się przebojem. Na Liście Przebojów Programu Trzeciego utrzymuje się od ponad 18 tygodni, najwyżej był na 3. miejscu. 

Jego debiutancka płyta "Bumerang" to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. Jej premiera miała miejsce 25 września 2015 roku.

cena biletu: 50 PLN

kup bilet on-line


projekt i wykonanie: www.zont.pl