[KONCERT PRZENIESIONY NA 16 GRUDNIA DO KLUBU GWAREK] SHY ALBATROSS w Klubie Studio

20:00
06.11.2016
niedziela
[KONCERT PRZENIESIONY NA 16 GRUDNIA DO KLUBU GWAREK] SHY ALBATROSS

Z przyczyn niezależnych od organizatorów koncert zespołu Shy Albatross zmienia swoją lokalizację i datę: odbędzie się 16 grudnia 2016 roku w Klubie Gwarek. Zespół wystąpi jako duet Natalii Przybysz i Raphaela Rogińskiego.

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w koncercie w jego nowym terminie, może zwrócić bilety w miejscu ich zakupu.

Za wszystkie ewentualne utrudnienia przepraszamy!

***

Ceny biletów:

ulgowy: 35 zł przedsprzedaż do 6.10 / 45 zł od 7.10
normalny: 40 zł przedsprzedaż do 6.10 / 50 zł od 7.10

Bilety są dostępne na stronach Ticketpro.pl oraz Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów (np. sieć sklepów Empik).

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) są dostępne w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10). 

Zespół powołany przez Raphaela Rogińskiego, łączy muzycznie różne kultury – medium. Teksty zaczerpnięte z tradycji opowiadają o perspektywie kobiety, często postawionej w skrajnych sytuacjach. Tak więc obok lamentów, pieśni głodu i beznadziei, możemy usłyszeć teksty o kobietach gangsterach, czy obdarzonych paranormalnymi zdolnościami. Łącznikiem jest kultura Ameryki w której zawarł się dramat i nadzieja kobiet przybywających do niej z własnej woli lub jako niewolnice. Instrumentarium zespołu jest odzwierciedleniem tej podróży; usłyszymy tu cymbały, balafon, gitarę, mandolinę, wibrafon i inne. Tak samo stylistycznie słyszymy tu bluesa by doszukać się w nim muzyki Afryki, a irlandzkie romanse mieszają się z muzyką najdalszej prerii.

Skład zespołu:
Natalia Przybysz – śpiew
Raphael Rogiński – gitara, mandolina, ngoni
Miłosz Pękala – wibrafon, santur, instr. perkusyjne
Hubert Zemler – perkusja, balafon, instr. perkusyjne

cena biletu: ulgowy: 35 zł przedsprzedaż do 6.10 / 45 zł od 7.10 normalny: 40 zł przedsprzedaż do 6.10 / 50 zł od 7.10

kup bilet on-line


projekt i wykonanie: www.zont.pl