STROLLAD + Blu'Ska w Klubie Studio

20:00
21.03.2017
wtorek
STROLLAD + Blu'Ska

Bilety wkrótce dostępne w cenie:

10 zł 
 

STROLLAD

Zespół STROLLAD powstał w 1998 roku w regionie Vendée w zachodniej Francji. Swoim oryginalnym stylem, celtyckim ska, wzbogacił alternatywną francuską sceną rockową.

W 1999 ukazały się pierwsze nagrania zespołu. EPka "Sans Escale" była zapowiedzią energetycznego albumu "Yec'hed mat", który ujrzał światło dzienne w 2001 roku. Po sukcesie pierwszej płyty, dwa lata później grupa nagrała 13-utworowy album "La fête du slip" w jeszcze bardziej imprezowym, francuskim klimacie. Słychać na nim akordeon, typowo celtycki instrument "bombarde" (rodzaj oboju), jeszcze więcej rockowych gitar oraz zaangażowane teksty. Dwa następne albumy zespołu to "Le Temps du Télégramme" i "Strollad Live".

Zespół STROLLAD jest znany nie tylko we Francji, grał też koncerty w Belgii, Grecji czy Luksemburgu. Występował ze znanymi francuskimi oraz międzynarodowymi artystami (jak Jonny Clegg).

STROLLAD w Polsce wystąpi w Oświęcimiu, Krakowie i Wrocławiu w ramach europejskiej trasy koncertowej, której zimowa część obejmie Luksemburg, Niemcy, Polskę i Czechy.

Linki:

fb: https://www.facebook.com/Strollad-Officiel-2-681970625239500/?fref=ts

Youtubehttps://www.youtube.com/watch?v=9Vojrum4a4s
https://www.youtube.com/watch?v=gnKkCyJra9M

Spotifyhttps://open.spotify.com/artist/3lqeClhzRX73mSLkwpWGT9

 

Blu'Ska:

Blu'SKA to polski zespół muzyczny grający muzykę ska i reggae. Grupa zawiązana w 2013 roku wchodzi z wielkim impetem na rodzimą scenę zostając docenianym przez coraz szersze grono odbiorców. Pochodzą z Jawiszowic (k.Oświęcimia), a członkowie zespołu to ludzie z przedziału wiekowego 18-50 lat co daje im zarówno wiele młodzieńczej energii ale również masę doświadczenia. Blu'Ska słynie ze świetnie przyjmowanych i pełnych energii koncertów, a ich znakiem rozpoznawczym są chwytliwe i łatwo zapamiętywalne melodie. W maju 2015 zespół wydał pierwszy mini-album.

cena biletu: 10 zł

projekt i wykonanie: www.zont.pl