THEM PULP CRIMINALS + Kuba Duda w Klubie Studio

20:00
03.06.2017
sobota
THEM PULP CRIMINALS + Kuba Duda
BILETY wkrótce dostępne:

20 zł - przedsprzedaż;
30 zł - w dniu koncertu.

Them Pulp Criminals

"Jedna z najciekawszych premier polskiej sceny niezależnej (...) Lucifer is Love przynosi pełne melancholii i teatralności mroczne country połączone z elementami post-punka i folku. Kompozycje ubrane w formę zwartych, aczkolwiek niepozbawionych uroku i tajemnicy, prostolinijnych piosenek, które bujają, poruszają i wciągają" (Noise Magazine, Kwartalnik Muzyczny)

Rezultat dżentelmeńskiej umowy pomiędzy wokalistą Tymkiem Jędrzejczykiem i kompozytorem Igorem Herzykiem. Muzyka Them Pulp Criminals to dark-folkowe opowieści z otchłani widzianej oczami samotnika, historie o dekadencji, namiętnościach, krwi oraz siarce, podane z klasą i zaśpiewane szarmancką frazą. W 2016 r. ukazała się ich debiutancka płyta "Lucifer is Love" (Malignant Voices). Na żywo Them Pulp Criminals występuje w składzie 4 osobowym.
 
 
Kuba Duda 

Młody gitarzysta i autor muzyki instrumentalnej, która mimo braku warstwy tekstowej, wciąga w swą ilustracyjną opowieść. Podczas występów solowych wykonuje autorskie kompozycje na gitarze, a styl jego gry przywodzi na myśl mistrzów gitarowej muzyki improwizowanej, takich jak Marc Ribot, Aram Bajakian, czy Raphael Rogiński. Inspiracją, a zarazem tłem twórczości Kuby są filmowe arcydzieła autorstwa Lyncha i Jarmuscha.
 
cena biletu: 20 zł - przedsprzedaż / 30 zł - w dniu koncertu

projekt i wykonanie: www.zont.pl