ASAF AVIDAN w Klubie Studio

18:00
29.11.2017
środa
ASAF AVIDAN
  

BILETY:

129 zł - stojące;

dostępne w: Klub Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
online: www.stodola.plwww.eventim.pl,
www.ticketpro.plwww.biletomat.pl

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/asaf-avidan/


 Asaf Avidan 

29 listopada - Kraków, Klub Studio
30 listopada - Warszawa, Klub Stodoła

Asaf Avidan powraca do Polski! Artysta obdarzony wyjątkowym głosem o hipnotyzującej barwie już pod koniec listopada wystąpi w Krakowie oraz Warszawie. Izraelska gwiazda rocka, folku i bluesa zaprezentuje materiał z najnowszego albumu "The Study On Falling”, który ukaże się na początku listopada 2017. 

Początki kariery Asafa Avidana sięgają 2006 roku, kiedy to wydał swoją debiutancką minipłytę zatytułowaną "Now That You're Leaving". Dwa lata później na rynku ukazał się jego pierwszy album "The Reckoning", który nagrał wraz z zespołem The Mojos. Bezdyskusyjny talent oraz niepowtarzalna barwa głosu młodego muzyka przysporzył mu miliony fanów na całym świecie. Sam wokalista często porównywany jest do takich artystów jak Robert Plant czy Janis Joplin. 

Obecnie Asaf Avidan ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, wydane w ramach projektu "Asaf Avidan & The Mojos", jak również dwa krążki solowe. Najnowsza, autorska płyta artysty ujrzy światło dzienne na początku listopada 2017. Wydawnictwo zapowiada singiel o tym samym tytule - „The Study On Falling”.

https://asafavidan.lnk.to/TheStudyOnFalling

Materiał z nowego krążka wokalista zaprezentuje w ramach najnowszej trasy koncertowej, w trakcie której trzykrotnie wystąpi w Polsce. 29 listopada polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć artystę w krakowskim Klubie Studio, a dzień później w warszawskiej Stodole.

ZAPRASZAMY!

cena biletu: 129 zł

projekt i wykonanie: www.zont.pl