BLACK LABEL SOCIETY, gość specjalny: Monolord w Klubie Studio

18:00
20.03.2018
wtorek
BLACK LABEL SOCIETY, gość specjalny: Monolord

BILETY:

129 zł - miejsca stojące;
149 zł - miejsca siedzące/balkony.

BLACK LABEL SOCIETY OGŁASZA EUROPEJSKĄ TRASĘ NA 2018 ROK

20 marca, Klub Studio, Kraków
21 marca, Klub Stodoła, Warszawa

NOWY ALBUM STYDYJNY, „GRIMMEST HITS” UKAŻE SIĘ 19 STYCZNIA NAKŁADEM SPINEFARM RECORDS

Zobacz teledysk do Room of Nightmares: http://vevo.ly/zcLn6Q

Black Label Society ogłasza europejską trasę promująca ich nowy album Grimmest Hits. Bilety w sprzedaży od piątku, 3 listopada od 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Podczas miesięcznej trasy po Europie BLS zagrają między innymi w kultowym Royal Albert Hall w Londynie 5 kwietnia 2018 roku.

Po wydaniu dziesiątej płyty studyjnej setlista będzie definiowała karierę BLS a leader zespołu Zakk Wylde będzie dzierżył swoją gitarę jak Wiking bronią, wydobywając grube riffy i wyciskając wyraziste dźwięki, jakby chwała Berserker zależała od każdej nuty.

Black Label Society wydadzą dziesiąty album studyjny zatytułowany Grimmest Hits 19 stycznia 2018 roku nakładem Spinefarm Records.

Singiel „Room Of Nightmares”  jest dostępny u wszystkich dostawców usług cyfrowych oraz w serwisach streamingowych. Kawałek jest na iTunes także tzw. Instant Gratification, co oznacza, że fani, którzy zamówią album na iTunes w przedsprzedaży, automatycznie pobiorą „Room Of Nightmares”. Słuchaj tutaj.

BLACK LABEL SOCIETY to: Zakk Wylde – wokal/gitara, John DeServio – bas, Dario Lorina – gitara, Jeff Fabb – perkusja.

Monolord powstał w 2013 roku w Göteborgu, w Szwecji. Na trio w składzie Thomas V Jäger [wokal, gitary], Esben Willems [perkusja] i Mika Häkki [bas] świat zwrócił uwagę rok później, kiedy światło dzienne ujrzał debiutancki album „Empress Rising”. „Od samego początku zawsze naszym celem było zbudowanie potężnej ściany dudniącego dźwięku" - deklaruje Thomas. "To nasz wspólny cel. Jesteśmy dokładnym przeciwieństwem zespołu złożonego z muzyków posiadających identyczną kolekcję płyt. Pochodzimy z trzech różnych miejsc, ale wszystkich nas przyciąga mroczna, ciężka i żywa muzyka. To, co robimy w Monolord, jest wynikiem tego twórczego konfliktu między nami - jest to konflikt w pozytywnym, konstruktywnym znaczeniu tego słowa ".

Ostatni album grupy „Rust” ukazał się w ubiegłym roku, a w styczniu tego roku miała miejsce premiera najnowszego krążka Black Label Society „Grimmest Hits”.

cena biletu: 129 zł - miejsca stojące / 149 zł - balkon

projekt i wykonanie: www.zont.pl