From Hell to Cracow II: Deadpoint, Ennorath, Steel Habit, Doomsday w Klubie Studio

18:00
10.03.2018
sobota
From Hell to Cracow II: Deadpoint, Ennorath, Steel Habit, Doomsday
 
Bilety:
 
15 zł

Dostępne wkrótce!
 
Zapraszamy na drugą odsłonę wydarzenia "From Hell To Cracow" która odbędzie się w klubie Zaścianek - po raz kolejny mrok spowije wszystko, co napotka na swej drodze...

A z mroku wyłonią się: 

Deadpoint - WROCŁAW
Zespół powstał w 2010 roku. Zadebiutował w 2012 roku. W swojej dotychczasowej działalności zdążył m.in nagrać demo, zająć 1 miejsce na Festiwalu Mocnych Brzmień, 2 miejsce w krajowym finale Emergenza Festiwal, czy wziąć udział w najbardziej prestiżowym konkursie w świecie muzyki metalowej - Wacken Battle. 
Ukoronowaniem tej 3-letniej twórczości jest debiutancki krążek pod tytułem „The Art Of Deception”.
Deadpoint dzielił scenę z takimi zespołami jak: Illusion, Hate, The Sixpounder, Materia, None, Soufly czy Thy Disease.

(thrash/groove/metalcore/progressive)
https://www.facebook.com/Deadpoint.Poland

Steel Habit - WARSZAWA
Początek Steel Habit datuje się na koniec 2010 r. W dotychczasowym dorobku kapela ma trzy wydawnictwa - Płytę demo wydaną w 2011 r., album " Eyes From The Mirror" z 2013 r. oraz EP "Dehumanized" z 2017 r. Cały czas tworzą nowy materiał oraz koncertują bez wytchnienia po całej Polsce. Zespół dzielił dechy m.in. z takimi kapelami jak Illusion, KAT, Hirax (USA), Nervosa (Brazylia), Materia czy Made of Hate. 

(heavy/thrash)
https://www.facebook.com/steelhabit/
https://www.youtube.com/channel/UCOFswTSokqHfF1-jb6iJhnw

Ennorath - KRAKÓW
Zespół powstał w 2010 roku. W czerwcu 2015r. wydał swoją debiutancką płytę pt. "Arcans of Modern Hero". Zagrał kilkanaście koncertów m.in z takimi zespołami jak: Thy Disease, In Vain, Hunter, Sadist, Saratan.
W tym momencie zespół pracuje nad nowym materiałem którego namiastkę można usłyszeć na koncertach u boku utworów z płyty "Arcans of Modern Hero".

(industrial/death)
https://www.facebook.com/EnnorathPoland/
https://www.youtube.com/user/EnnorathPoland

Doomsday- KRAKÓW
Grupa wykonująca mieszankę szeroko pojętej muzyki metalowej. Powstała w 2012 roku, w Krakowie z inicjatywy Karola Wójcika oraz Wiktora Chojnackiego. 
Po skompletowaniu składu, w 2015 roku, rozpoczęli pracę nad własnym materiałem. Zespół wygrał dwukrotnie przegląd kapel "Nowa Huta Alternative" i wystąpił m.in przed Kazikiem. 
Premiera pierwszej EPki "Cortege of Doom" odbyła się na początku września 2016. 
W roku 2018 ujrzy światło dziennie pierwszy Long Play, który grupa planuje zaprezentować już w Zaścianku.

(heavy/thrash)
https://www.facebook.com/TheDday

+ Support

W imieniu organizatorów i wszystkich zespołów prosimy Was o uczestnictwo od początku do końca. Wiemy jak to bywa zazwyczaj na koncertach, natomiast staramy się z tym walczyć, gdyż każdy zespół się przygotowuje jak najlepiej do danego koncertu, poświęca swój czas i siły, aby wypaść dla Was jak najlepiej i abyście to Wy się najlepiej bawili, pamiętajcie o tym! ;) 
Nie piszemy o której godzinie który zespół wejdzie, ani jaka będzie kolejność zespołów w 100%, także do zobaczenia o 18:00... ;) 

Bilety dostępne już wkrótce.
cena biletu: 15 zł

projekt i wykonanie: www.zont.pl