Klub STUDIO - Najczęściej zadawane pytania - koncerty Kraków

Najczęściej zadawane pytania
 1. Gdzie można kupić bilety na koncerty?

  Bilety na koncerty można kupić w Klubie Studio (ul. Budryka 4 w Krakowie) w Pomarańczowym Pubie, od poniedziałku do soboty od godziny 12:00, a w niedzielę od godz. 18:00. Ponadto bilety na koncerty organizowane przez Fundację ACADEMICA są dostępne w punktach TicketPro oraz online na www.ticketpro.pl. Pełna lista punktów sprzedaży znajduje się TUTAJ.
  Pozostałe informacje o punktach sprzedaży zawsze znajdują się w notkach o koncertach.

 2. Kiedy mogę kupić bilet ulgowy?

  Do zakupu biletu ulgowego uprawniona jest osoba, która posiada ważną legitymacje studencką lub uczniowską, renciści i osoby po 65 roku zycia. Przed wejściem na koncert/imprezę posiadacz biletu ulgowego jest zobowiązany okazać ważny dokument uprawniający do skorzystania ze zniżki. Legitymacja doktorancka nie upoważnia do zniżki.
  Uwaga! Jeśli osoba posiadająca bilet ulgowy podczas kontroli nie ma przy sobie dokumentu uprawniającego do zniżki – musi dopłacić różnicę w cenie biletu zwykłego i ulgowego w kasie klubu.

 3. Czy bilety kolekcjonerskie są drukowane na każdy koncert?

  Nie. Informacje o tym, czy są dostępne bilety kolekcjonerskie i gdzie można je nabyć znajdują się na stronie internetowej Klubu Studio w notkach o koncertach.

 4. Czy bilety kolekcjonerskie są droższe niż pozostałe?

  Nie. Bilety kolekcjonerskie mają taką samą cenę jak pozostałe.

 5. Czy istnieje możliwość rezerwacji biletów?

  Nie. Nie rezerwujemy biletów ani mailowo, ani telefonicznie.

 6. Czy na koncerty mogą wejść osoby poniżej 18 roku życia?

  Tak, ale tylko w towarzystwie opiekuna prawnego lub za jego pisemną zgodą, okazaną przy wejściu podczas kontroli biletów. Wzór oświadczenia można pobrać TUTAJ. Dzieci do lat 6 moga wejść do klubu bez konieczności kupowania biletu.

 7. Czy na koncerty można wnosić sprzęt fotograficzny?

  Na koncerty można wnosić tylko nieprofesjonalny sprzęt fotograficzny o rozdzielczości do 2 Mpix, o ile regulamin lub organizator imprezy nie wyznaczy innych ograniczeń.


projekt i wykonanie: www.zont.pl
szablon:tresc