Klub Zaścianek - Sylwester w Klubie Studio

Sylwester w Klubie Studio

31.12 / pon. / 20:00

BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Bilety:

80 zł bez cateringu (Pierwszy okres sprzedaży do 09.XII.2018 lub do wyczerpania I puli) 90 zł bez cateringu (Drugi okres sprzedaży od 10.XII.2018) 119 zł z cateringiem (Pierwszy okres sprzedaży do 09.XII.2018 lub do wyczerpania I puli) 139 zł z cateringiem (Drugi okres sprzedaży od 10.XII.2018)

Bilety będą dostępne w: - Klubie Studio (od pon do pt: 12:00 - 18:00)

 • Klubie Gwarek (codziennie od 10:00)

 • Klubie Filutek (codziennie od 10:00)

Bilety dostępne wkrótce!

Wszelkie pytania na temat Sylwestra prosimy kierować na maila: sylwester@klubstudio.pl

Szampańska zabawa, największe przeboje, doskonałe towarzystwo - Studencki Sylwester to już tradycyjna impreza w Klubie Studio, na której w tym roku nie może Cię zabraknąć!

Sylwester to wyjątkowa okazja: w Nowy Rok warto wejść hucznie i w doborowym towarzystwie! Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa niezwykły wieczór - Studencki Sylwester 2018. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00, wejście do Klubu będzie możliwe od godziny 19.00.

Zabawę Sylwestrową poprowadzi DJ Namteh aż do "białego rana". Zapewniamy szeroki repertuar muzyczny: od starszych polskich i zagranicznych przebojów z lat 90., poprzez współczesne radiowe hity. W programie również: konkursy i zabawy z nagrodami, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, życzenia noworoczne.

W cenie biletu zapewniamy:

 • wódkę 0,2 l (Stock) lub wino 0,2 l (półwytrawne, czerwone lub białe);

 • lampkę (100 ml) szampana na toast noworoczny;

 • 1 litr napoju z grupy Coca-Cola lub 1 l soku (Cappy).

W cenie biletu zawarte jest również menu sylwestrowe:

 • barszcz biały na zakwasie, podawany z jajkiem i kiełbasą (I danie);

 • gulasz mięsny podawany z kluskami śląskimi (II danie);

Dodatkowo na stołach podajemy domowy smalec ze skwarkami, ogórki kiszone i świeże pieczywo.

Wszystkie posiłki wydawane są w zastawie ceramicznej.

Tradycyjnie nie będzie można wnosić do Klubu swojego alkoholu. W Klubie Studio posiadamy pełny asortyment mocnych alkoholi (grupa Stocka), stąd też za barem do kupienia – oprócz piwa (Żywiec w cenie 6 zł za 0,4 l) – dostępne będą wódki białe, kolorowe, whisky, koniaki, wina. W tym roku specjalnie z okazji Sylwestra wódkę czystą Stock 0,5 l będzie można kupić w cenie promocyjnej 50 zł za sztukę.

Każdy gość przy wejściu do klubu otrzyma opaskę, na której będą widniały kupony uprawniające do odbioru:

 • I ciepłego dania;

 • II ciepłego dania;

 • napoju lub soku (1 l);

 • lampki szampana na noworoczny toast;

 • napoju wyskokowego;

 • kawy lub herbaty (bez ograniczeń).

Opaska będzie również uprawniać do opuszczenia klubu na niedługi okres czasu przed północą i powrotu do niego po przywitaniu nowego roku na zewnątrz.

Po wejściu do Klubu i sprawdzeniu autentyczności zaproszenia poprosimy Państwa o zachowanie go, w celach ewentualnej późniejszej weryfikacji. Każdy z wymienionych wyżej produktów będzie można uzyskać przy barze w zamian za odpowiedni kupon. Osoby, które zakupiły bilety w sieci TicketClub, zaraz przy wejściu (po zeskanowaniu biletu) otrzymają opaskę uprawniającą do odbioru cateringu.

Każdy z gości będzie mieć zapewnione miejsce siedzące - przy zakupie biletu prowadzona będzie ich rezerwacja, dzięki której będą mogli Państwo bawić się i usiąść w gronie swoich znajomych.

Osoby, które zakupiły bilet ONLINE, proszone są o jak najszybszy kontakt mailowy na adres: sylwester@klubstudio.pl, w sprawie rezerwacji miejsc siedzących.

Osoby, które zakupią bilet fizycznie, rezerwacji miejsc dokonają w miejscu zakupu.

Rezerwacja miejsc będzie obowiązywać do godziny 20:30.

Planując Sylwestra warto zapewnić sobie jak najlepsze wspomnienia na cały przyszły rok – a takie z pewnością zapewni propozycja Klubu Studio!

Zapraszamy serdecznie!