Klub Zaścianek - Stand-Up Night: T. Jachimek, E. Błachnio, M. Kałamaga, M.Z. Wojciech

Stand-Up Night: T. Jachimek, E. Błachnio, M. Kałamaga, M.Z. Wojciech

24.03 / sob. / 19:00

BRAMY: 18:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Tomasz Jachimek
Ewa Błachnio
Mariusz Kałamaga
Marcin Zbigniew Wojciech
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Music Company

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Najlepsi komicy w Polsce, aktorzy kabaretowi i stand-uperzy zapraszają na Stand Up Night do klubu Studio. Wieczór pełen humoru, bez tematów tabu z niepohamowanymi wybuchami śmiechu gwarantowany! Odpowiedzialni za to będą Mariusz Kałamaga, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech.

MARIUSZ KAŁAMAGA - komik stand-up comedy, ostry, nieobliczalny, poruszający tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne. Kojarzony jako człowieka o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych papuciach czyli Maryjusz z Kabaretu Łowcy.B, tym razem wystąpi w nowej, solowej odsłonie. Ubaw gwarantowany!

EWA BŁACHNIO - ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

TOMASZ JACHIMEK – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomętujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!