WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ z GRUPĄ AD HOC (gość: WOJCIECH TREMISZEWSKI)

02 mar / 20:00

DODATKOWE INFORMACJE

Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Wieczór Komedii Improwizowanej to spektakl autorstwa Grupy AD HOC, na który składa się z kilkunastu skeczy (gier, piosenek) tworzonych na oczach widzów. Tutaj nie ma wcześniej ustalonego scenariusza, to widzowie decydują o najważniejszych kwestiach - np. wybierając postacie, miejsca akcji lub sami wchodzą na scenę. Dzięki temu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wieczory Komedii Improwizowanej w Krakowie odbywają się już od 8 lat, a widzowie za każdym razem skarżą się na zakwasy od śmiechu. Tym razem komicy Grupy AD HOC przypomną swoje najlepsze i najbardziej lubiane gry, ale nie zabraknie również niespodzianek!

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008, jest jedną z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów.

Gościem wydarzenia będzie uwielbiany przez publiczność przyjaciel grupy AD HOC - Wojciech Tremiszewski! Człowiek o niesamowitej charyzmie, genialnym poczuciu humoru i niebagatelnym wzroście. Wspaniały improwizator (Spadkobiercy, W gorącej wodzie kompani, Peleton, Improskład, W trzech osobach).

Więcej informacji na www.adhoc.art.pl.