Klub Zaścianek - Jorge Blanco Live & The 8th Wonder Studio Kraków

Jorge Blanco Live & The 8th Wonder Studio Kraków

28.11 / śr. / 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Jorge Blanco
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: JVS Group

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

W związku z planowanymi koncertami Jorge Blanco w Polsce, otrzymaliśmy od managementu Artysty informację następującej treści:

„W związku ze zobowiązaniami filmowymi Jorge Blanco, jego europejska trasa koncertowa zaplanowana na daty 28 listopada – 16 grudnia zostaje przełożona. Niestety, z uwagi na zmieniający się kalendarz Artysty, nie jesteśmy w stanie, na tym etapie, podać nowej daty trasy.”

Przepraszamy Państwa za wszystkie niedogodności, jednak z uwagi na krótki termin oraz brak szczegółów dotyczących trasy, koncerty w Krakowie oraz Warszawie zostają odwołane.

Zwrotów biletów, zakupionych na koncerty 28 listopada w Krakowie oraz 29 listopada w Warszawie, należy dokonać poprzez system biletowy, w którym dokonano zakupu. ebilet.pl - https://bit.ly/2OElrnB eventim.pl - https://bit.ly/2T3bhjX

Jorge Blanco odwiedzi Polskę w 2018 roku, w ramach europejskiej trasy koncertowej. Nad Wisłą zagra dwa koncerty – 21 marca w Krakowie i 22 marca w Warszawie. Artysta pracuje aktualnie nad debiutanckim albumem, który zapowiadają dwa, dobrze przyjęte single Risky Business i Summer Soul. Organizatorem koncertów w Polsce jest JVSGroup.

Meksykański aktor i piosenkarz postanowił skupić się na solowej karierze muzycznej. W 2016 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Hollywood Records. Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który zapowiadają single Risky Business i Summer Soul. Nowy singiel “Gone Is The Night" nagrany z Kris Kross Amsterdam ukaże się nakładem Spinnin’ Records już wkrótce – 24 listopada. Wydanie kolejnego utworu “Wasted Love” i EP jest planowane na początek 2018 r.