klubstudio - Buskers Band / Antrakty

Buskers Band / Antrakty

26.09.2020 / sob. / 20:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Buskers Band
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA
Oświadczenie

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Zapraszamy na koncert zespołu Buskers Band - czyli szóstki studentów z krakowskich uczelni, których połączyła wspólna pasja do muzyki rozrywkowej ❤️

Koncert odbędzie się na scenie plenerowej Klubu Studio.
W przypadku złych warunków atmosferycznych - zostanie przeniesiony do nowo zaaranżowanej przestrzeni Klubu Studio, przygotowanej specjalnie na Antrakty na lato.

WSTĘP WOLNY


Buskers Band
Sześciu młodych artystów o wspólnej pasji do muzyki rozrywkowej. Wielbiciele muzyki streetowej i jej energii. Brass band, który od 2016 roku wypełnia ulice
i sceny Małopolski dawką pozytywnej, energetycznej muzyki. Oprócz wykonywania swoich aranżacji znanych hitów na instrumenty dęte pracują również nad autorskim materiałem, czego efekty będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu. Mają również na swoim koncie pierwszy krążek - „Fever” - który zdobywa coraz szersze uznanie wśród fanów.
Od początku swojej działalności wystąpili przed m.in.: Nosowską, Zalewskim, Mrozem, Krzysztofem Cugowskim czy Sarsą, jak również uświetnili Galę Boksu Underground Boxing Show 2018 w Wieliczce oraz gościnnie zagrali w programie Master Chef Junior.
Podczas swoich koncertów, nie tylko tych ulicznych, przyciągają tłumy fanów, a także porywają ich do szalonej zabawy! Jeśli lubisz energiczne i ostre brzmienie instrumentów dętych w towarzystwie rytmicznego i głośnego groove’u perksuji, to z pewnością zostaniesz fanem twórczości Buskers Band!
Skład:
Karol Gajdziński – trąbka,
Krzysztof Śliwa – trąbka,
Mateusz Mizio – puzon,
Oskar Wajda - sax baryton,
Rafał Gaj – tuba,
Mateusz Wiśniowski – perkusja.