Klub Zaścianek - Paweł Domagała

Paweł Domagała

25.01 / pt. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Paweł Domagała
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

ZAMÓW PRE-ORDER NOWEJ PŁYTY! → http://bit.ly/2QDDJrr (wyjątkowa okazja - teraz super bonusy - autograf i dodatkowa piosenka!)

W drugiej turze znajdzie się ponad 30 miast, nie tylko w Polsce. Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty. Obecnie Paweł rozpoczął już promocję nowego albumu. Nowe wydawnictwo ukaże się 16 listopada i będzie nosić tytuł: “1984”. Na płycie znajdzie się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 40 mln odtworzeń na YouTube.

W dniu premiery płyty rozpocznie się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo.