Klub Studio - 4 GALA STAND UP COMEDY: Giza, Ruciński, Piasecka, Jachimek i inni!

4 GALA STAND UP COMEDY: Giza, Ruciński, Piasecka, Jachimek i inni!

8.02 / śr. / 19:30

DODATKOWE INFORMACJE

Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

90 zł od 01.02.2017

http://biletynakabarety.pl/event/4-Gala-Stand-up-Comedy-Uniwersytet-Jagiellonski-Auditorium-Maximum-Krakow-e41921.html

https://www.ebilet.pl/widowiska/kabarety/gala-stand-up-comedy/http://www.ticketpro.pl/jnp/rodzina/1052812-gala-stand-up-comedy.html

Gwarek (ul. Reymonta 17);

Filutek (ul. Rostafińskiego 10)

UWAGA:
Wydarzenie odbędzie się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33.

To już 4 GALA STAND-UP COMEDY, czyli THE BEST OF minionego roku polskiej sceny stand-upu. Po raz kolejny podczas Gali będzie można zobaczyć najlepszych polskich komików, którzy zaprezentują swoje najpopularniejsze fragmenty z 2016 roku. Jedyne takie wydarzenie w Polsce!

Niesamowita atmosfera, ogromna porcja rozrywki, wielkie wydarzenie, najprawdziwsza uczta dla fanów stand-upu i nie tylko. A wszystko to dzięki naszym najlepszym komikom:

Abelard Giza
Katarzyna Piasecka
Tomasz Jachimek
Rafał Rutkowski
Rafał Pacześ
Łukasz Lotek Lodkowski
Tomasz Boras Borkowski
Jacek Stramik

Całość poprowadzi Kacper Ruciński.
O oprawę muzyczną zadba: DJPaulo (Bisz/BOK)

Dodatkowo po raz pierwszy w historii Gali, oprócz największych komików, pojawią się suporty. Młodzi i zdolni komicy, których chcemy Wam zaprezentować, aby jeszcze bardziej zainteresować Was stand-upem.

Nie znasz jeszcze stand-upu,? Nic nie mówią Ci wymienione nazwiska? To przyjdź i przekonaj się, że jest to ogromna porcja znakomitej rozrywki. Nie ma lepszej imprezy stand-upwej w Polsce, dzięki której możesz zobaczyć to co w polskim stand-upie najlepsze. Tylko zanim przyjdziesz musisz wiedzieć, że stand-uperzy ostro i szczerze, poruszają tematy niejednokrotnie kontrowersyjne ale jednocześnie niezwykle ważne. Nie ma dla nich tematów tabu. Z dystansem i humorem komentują otaczającą nas codzienność sięgając często po słowa, które zwykło uważać się za wulgarne. Dlatego program raczej przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Regulamin Imprezy