Klub Studio - [KONCERT PRZENIESIONY NA 16 GRUDNIA DO KLUBU GWAREK] SHY ALBATROSS

[KONCERT PRZENIESIONY NA 16 GRUDNIA DO KLUBU GWAREK] SHY ALBATROSS

6.11 / niedz. / 20:00

DODATKOWE INFORMACJE

Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Z przyczyn niezależnych od organizatorów koncert zespołu Shy Albatross zmienia swoją lokalizację i datę: odbędzie się 16 grudnia 2016 roku w Klubie Gwarek. Zespół wystąpi jako duet Natalii Przybysz i Raphaela Rogińskiego.**
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w koncercie w jego nowym terminie, może zwrócić bilety w miejscu ich zakupu.
**Za wszystkie ewentualne utrudnienia przepraszamy!

**\

Zespół powołany przez Raphaela Rogińskiego, łączy muzycznie różne kultury – medium. Teksty zaczerpnięte z tradycji opowiadają o perspektywie kobiety, często postawionej w skrajnych sytuacjach. Tak więc obok lamentów, pieśni głodu i beznadziei, możemy usłyszeć teksty o kobietach gangsterach, czy obdarzonych paranormalnymi zdolnościami. Łącznikiem jest kultura Ameryki w której zawarł się dramat i nadzieja kobiet przybywających do niej z własnej woli lub jako niewolnice. Instrumentarium zespołu jest odzwierciedleniem tej podróży; usłyszymy tu cymbały, balafon, gitarę, mandolinę, wibrafon i inne. Tak samo stylistycznie słyszymy tu bluesa by doszukać się w nim muzyki Afryki, a irlandzkie romanse mieszają się z muzyką najdalszej prerii.

Skład zespołu:
Natalia Przybysz – śpiew
Raphael Rogiński – gitara, mandolina, ngoni
Miłosz Pękala – wibrafon, santur, instr. perkusyjne
Hubert Zemler – perkusja, balafon, instr. perkusyjne