SHANTIES 2016: "ZEJMANOWA SZKOŁA POD ŻAGLAMI" (koncert dla dzieci)

27 lut / 12:00

DODATKOWE INFORMACJE

Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Szczegóły na stronie www.shanties.pl/bilety-pl.html.

Widowiska zespołu Zejman i Garkumpel, jednego z najpopularniejszych autorów programów estradowych dla dzieci, to barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek napisanych specjalnie dla dzieci zawierających grupowe tańce, naukę piosenek.

To edukacja przez zabawę. Dzieci w każdym koncercie poznają nowe tematy związane m.in. z geografią, historią, ekologią I żeglarstwem. Zamierzeniem koncertów jest integracja przez zabawę.

Zespół grywa około 100 koncertów rocznie, występy m.in. w TVP (Domowe Przedszkole, Od Przedszkola do Opola, Bezludna Wyspa, Śpiewające Fortepiany) i Radio (Polskie Radio PR I, II, WAWA, Radio Zet, Radio Bis).

Specjalnością zespołu są programy estradowe, na które składają się piosenki autorskie. Celem tych programów jest angażowanie publiczności do zabawy, na którą składają się: wspólne śpiewanie, konkursy na estradzie, tańce, dialog z publicznością. Gwarancją tej zabawy jest nie tylko wysoki poziom estradowy zespołu, ale również żywiołowa postać Mirka „Kovala” Kowalewskiego