KLUB STUDIO - Philip H. Anselmo & The Illegals

Philip H. Anselmo & The Illegals

A Vulgar Display Of Pantera

klubstudio - Philip H. Anselmo & The Illegals 1

Informacje wkrótce

THE DOORS: 19:00

Bilety od 130zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
Metal Mind biletin eBilet
Wydarzenie zostało odwołane. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.
Wydarzenie zostało przeniesione z 10.08.2021 / wt.
Informacje zostaną podane w terminie późniejszym Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

OPIS WYDARZENIA


Philip H. Anselmo ogłasza nową datę koncertu w Polsce!

Koncert Philip H. Anselmo & The Illegals został przeniesiony na 2022 rok. Zespół wykona specjalny set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera”. Jako support zaprezentuje się death metalowa formacja BAEST!

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w 2020 oraz 2021 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.*

Metal Mind Productions zaprasza

PHILIP H. ANSELMO & THE ILLEGALS "A VULGAR DISPLAY OF PANTERA”

  • Baest

10.08.2021 Kraków, Studio

Otwarcie bram: 19:00 Start: 20:00

Bilety w sprzedaży od 23 października godz. 10:00 na stronach:

https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE) www.eventim.pl www.ebilet.pl www.biletin.pl

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu): stojące - 130 zł / 150 zł
balkon - 170 zł / 190 zł

Fan horrorów, zapalony bokser oraz znakomity muzyk - PHILIP H. ANSELMO już w wieku 19 lat został etatowym wokalistą Pantery i pozostał w szeregach tej kapeli praktycznie do samego końca to jest do 2003 roku, kiedy to zespół rozwiązano. Pierwszym albumem Pantery z udziałem Anselmo był "Power Metal" z 1988 roku, jednak dopiero kolejna płyta formacji, "Cowboys from Hell" (1990) odniosła sukces i przez wielu fanów uznawana jest za prawdziwy debiut kapeli. To na niej właśnie wykształtował się właściwy styl muzyczny zespołu. W 1992 roku ukazał się krążek, który uznany został za jedną z najlepszych metalowych płyt lat 90., album, który zdefiniował pojęcie groove metalu - "Vulgar Display of Power". Wydany dwa lata później "Far Beyond Driven" był pierwszą płytą w historii ekstremalnego metalu, która zadebiutowała na 1 miejscu amerykańskiego Billboardu. Kolejne dwa studyjne krążki "The Great Southern Trendkill" i "Reinventing the Steel" ugruntowały pozycję grupy na metalowej scenie. Już za czasów Pantery Anselmo stworzył projekt poboczny - Superjoint Ritual, z którym wydał 2 studyjne płyty, a w 1991 roku wspólnie z muzykami Pantery, Corrosion of Conformity, Crowbar i Eyehategod powołał do życia grupę Down, z którą wydał trzy znakomite albumy "NOLA" (1995), "Down II: A Bustle in Your Hedgerow" (2002) oraz "Down III: Over the Under" (2007). Artysta pojawiał się również w charakterze gościa na licznych płytach takich wykonawców jak Crowbar, Tony Iommi czy Anthrax oraz współtworzył liczne projekty muzyczne, w których realizował się również jako gitarzysta, basista, perkusista, tworząc muzykę o szerokim przekroju stylistycznym, od black metalu, przez hardcore punk po southern rocka.

Celebrując twórczość Pantery Philip H. Anselmo & The Illegals przygotowali wyjątkowy set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera”, na który składają się kultowe numery Pantery, w tym "Walk”, "I’m Broken” czy "Mouth for War”.

BAEST to duńska kapela wykonująca death metal. Ich albumy “Danse Macabre” (2018) i “Venenum” (2019) zostały doskonale przyjęte przez fanów, a kapela zaprezentowała swoje umiejętności na metalowych festiwalach na całym świecie.

  • Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

GALERIA


WIDEO