KLUB STUDIO - Grandmaster Flash

Grandmaster Flash

Hip Hop People, Places and Things with Grandmaster Flash

klubstudio - Grandmaster Flash Hip Hop People, Places and Things with Grandmaster Flash

Informacje wkrótce

Bilety od 120zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
TicketClub Biletomat.pl eBilet
Wydarzenie zostało przeniesione z 4.07.2022 / pon.
Informacje zostaną podane w terminie późniejszym Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Szanowni Państwo,

Poniedziałkowy koncert Grandmaster Flash zostaje przeniesiony na inną datę z powodów niezależnych od Artysty i Organizatora. Nowa data zostanie podana do wiadomości już niebawem.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Bilety zachowują ważność. Zwrotu biletu należy dokonać w miejscu zakupu.

Hip Hop People, Places and Things with Grandmaster Flash

Wielki powrót legendy - jedyny koncert w Polsce!

W przeszłości, kiedy widziałeś na żywo swojego ulubionego hip hopowego artystę, najważniejsze było to co słyszysz, a nie to co widzisz. A co by się stało, gdybyś mógł spojrzeć jego oczami i zobaczyć to co on widział? Gdybyś na chwilę wcielił się w niego i ujrzał JEGO wizję? Artyści od samego początku starali się wyszukiwać najlepsze break'i. Gdy już je znajdywali, za wszelką cenę starali się zakrywać naklejki na płytach, aby nikt nie zobaczył skąd je mieli.

Zapraszamy na pierwsze w historii, wyjątkowe interaktywne widowisko, na którym zobaczycie i usłyszycie całą historię hip-hopu opowiedzianą przez prawdziwą legendę. Pioniera. Jednego z twórców hip hopu… Jedynego i niepowtarzalnego: GRANDMASTER FLASH z 3 gigantycznymi ekranami!

Prezentującego break’i z najstarszych płyt z lat 70tych, a na ekranach wyświetlając oryginalne okładki, wkładki, zdjęcia i ilustracje. Demonstrującego niesamowitą historię hip-hopu: miejsca, ludzie, break’i czy techniki, które stworzyły ten gatunek. To wszystko oczywiście przy Waszych ulubionych utworach, które przy takiej oprawie nabiorą jeszcze większej mocy i energii.

GALERIA


WIDEO