Klub Zaścianek - Coma

Coma

7.04 / niedz. / 19:00 / BRAMY: 18:00

CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena do 31 mar:

65 zł

Typ biletu:
Normalny
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena od 01 kwi:

70 zł

Typ biletu:
Normalny
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

100 zł

Typ biletu:
Ulgowy
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena do 31 mar:

55 zł

Typ biletu:
Ulgowy
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena od 01 kwi:

60 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

ZAKUP BILETÓW KOLEKCJONERSKICH

Bilety kolekcjonerskie (w takiej samej cenie) są dostępne w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17, Kraków), w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10, Kraków) w godzinach funkcjonowania klubów, oraz w Klubie Studio (ul. Budryka 4) od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 - 18:00. Informacje dotyczące biletów: +48 536 367 586.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Coma
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Wszyscy fani zespołu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że koncerty na żywo to zdecydowanie mocna strona zespołu, są energetyczne i widowiskowe, łączą w sobie elementy poezji, muzyki i teatru. Grająca od niespełna dwudziestu lat łódzka formacja zaprezentuje się 2 marca 2019r. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie atrakcji, gdyż każdy koncert grupy Piotra Roguckiego jest wyjątkowy.

Coma ma na swoim koncie wydanie pięciu polskojęzycznych albumów studyjnych, spośród których ostatni - "2005 YU55" ukazał się w październiku 2016. Grupa otrzymała wiele cenionych nagród przemysłu muzycznego, jak chociażby pierwsze miejsce na Festiwalu w Węgorzewie (2004), statuetkę Fryderyka w kategorii "Album Roku - Rock" za płytę "Pierwsze wyjście z mroku", Fryderyka w kategorii "Grupa Roku 2006", a także nagrodę publiczności Przystanku Woodstock „Złotego Bączka”. Jako jedyny łódzki zespół rockowy przez 20 tygodni Coma nie opuszczała pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź.

Lider formacji, Piotr Rogucki, poza aktywnością w zespole, prowadzi również solową działalność artystyczną. Artysta zagrał w spektaklach „Zaryzykuj Wszystko”, „Giovanni” czy „2007:Macbeth”. W latach 2014 - 2015 był także jurorem w czterech edycjach programu "Must Be the Music. Tylko muzyka”.