CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

149 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

169 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
The Neighbourhood
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: FKP Scorpio Poland

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Kochani, niestety restrykcje dotyczące organizacji koncertów z powodu pandemii covid-19 w większości krajów na świecie nadal obowiązują. W związku z tą ciężką dla Wszystkich sytuacją zespół The Neighbourhood jest zmuszony przełożyć europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2021 rok. -> Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje swoją ważność w nowym terminie.

Nowe terminy koncertów: 16.11.2021 Kraków (Klub Studio) przeniesiony na: 03.10.2022 17.11.2021 Kraków (Klub Studio) przeniesiony na: 04.10.2022

Przy szybko wzrastającej liczbie osób zaszczepionych wszyscy spoglądamy już bardzo optymistycznie na 2022 rok! Dziękujemy że jesteście z nami i swoimi kochanymi artystami!

Europejska trasa koncertowa zespołu The Neighbourhood przeniesiona na 2022 rok będzie promować najnowszą twórczość grupy, w tym album Chip Chrome The Mono-Tones wydany przez Columbia Records. Ta kochana przez widzów kalifornijska formacja łącznie zagra 24 show (w tym 3 w Polsce), będzie to pierwsza jak do tej pory tak duża trasa koncertowa tego zespołu w Europie!

Teledysk Middle of Somewhere stał się inspiracją dla nowej twórczości zespołu, pozwoliło to na ewolucję w brzmieniu i przyczyniło się do intensywnej pracy nad kolejnym krążkiem. Utwory jakie znajdziecie na najnowszej płycie to: Chip Chrome, Pretty Boy, Lost in Translation, Devil’s Advocate, Hell or High Water, Cherry Flavoured, The Mono-Tones, BooHoo, Silver Lining, Tobacco Sunburst oraz Middle of Somewhere. Chip Chrome The Mono-Tones możecie posłuchać tutaj: https://thenbhd.lnk.to/CCTMTPS

Artyści The Neighbourhood – Jesse, Brandon, Zachary, Jeremy i Michael, czekają na Was i zapewniają, że koncerty przeniesione na 2022r. będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują Wam dodatkowy czas oczekiwania. U boku The Neighbourhood wystąpią goście specjalni – obserwujcie profile NBHD a wkrótce dowiecie się kto to będzie! Do zobaczenia!