CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

169 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

149 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
The Neighbourhood
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Makroconcert

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

PROJEKT: THE NEIGHBOURHOOD
Trasa koncertowa zespołu The Neighbourhood pierwotnie zaplanowana na luty 2020r. decyzją grupy (w związku z premierą nowej płyty) zostaje przeniesiona na koniec roku 2020r. W Krakowie, w Klubie Studio grupa zagra w nowym terminie 11.12.2020r.
Bilety pierwotnie nabyte przez fanów na koncert 14.02.2020r. w Krakowie zachowują swoja ważność na dzień 11.12.2020r. i nie wymagają zamiany.
Wszyscy nabywcy biletów którym nie odpowiada zmiana terminu trasy NBHD mogą je zwrócić w miejscu ich zakupu.
Ze względu na ogromne zainteresowanie fanów koncertem w Krakowie, w dniu 12.12.2020r. odbędzie się w tym mieście dodatkowy koncert. Bilety na to wydarzenie zostaną wkrótce wprowadzane do sprzedaży.


Kalifornijska formacja The Neighbourhood, znana również jako THE NBHD zagra ponownie w Polsce! Po ogromnym sukcesie koncertu na warszawskim Torwarze na początku 2019 r. muzycy powracają w 2020r. aby zagrać dla swoich fanów w 2 polskich miastach: Warszawie (29.11) oraz 2 koncerty w Krakowie (11.12 i 12.12). Grupa The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. W muzycznym świecie zespół zasłynął kilka lat temu - w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. „Sweater Weather”. Krążek ten osiągnął w USA status podwójnej platyny. Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne. Pokryty złotem - „I Love You”, drugi - również bardzo wysoko notowany „Wiped Out!”oraz trzeci album zatytułowany po prostu „The Neighbourhood”. Utwory, które znalazły się na ostatnim albumie to m.in.: „Flowers”, „Scary Love”, „Nervous”, „Void”, „Softcore”, „Blue”, „Too Serious” oraz „Stuck With Me”. Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP. W 2012 r. w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. „I’m Sorry” oraz „Thank You”. Rok później grupa wydała kolejne EP zatytułowane „The Love Collection”. W 2017 r. odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego „Hard”.
The Neighbourhood tworzą: wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch znakomitych gitarzystów, Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott.
Współpraca członków zespołu od samego początku okazała się bardzo owocna. Doskonale pokazali, jak powinien brzmieć rock w XXI wieku. Muzycy współpracowali i nagrywali również z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Raury, Danny Brown, Dej Loaf, French Montana, Casey Veggies) tworząc mieszankę zupełnie nowych dźwięków, które kochają i czują najlepiej - mix rocka, hip-hopu i popu. To właśnie pop jest tym, co ich mocno łączy, nie ma dla nich nic cenniejszego, bardziej angażującego niż dobra muzyka pop. Przewaga grupy polega również na tym, że są w pełni świadomi tego, co tworzą 
i do czego dążą. Zespół zawsze wyprzedawał wszystkie swoje koncerty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Rosji.
Na koncerty w Polsce zapraszamy w 2020 r.: 29.11 do warszawskiej Hali Torwar oraz 11.12 i 12.12o do krakowskiego Klubu Studio!