klubstudio - "Black & White":  Grzegorz Turnau, Kabaret Hrabi, Edyta Krzemień, Motion Trio i inni!

"Black & White": Grzegorz Turnau, Kabaret Hrabi, Edyta Krzemień, Motion Trio i inni!

27.06.2021 / niedz. / 18:00

CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. siedzące)
Cena:

120 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Grzegorz Turnau
HRABI
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Inny

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Szanowni Państwo
Jest nam ogromnie miło poinformować Państwa, że 5 -jubileuszowa edycja
Koncertu charytatywnego
„Black or white?”
odbędzie się 27.06.2021 r. o godz. 18:00

Koncert „Black or white” to wyjątkowe wydarzenie, w którym każdego roku uczestniczą Gwiazdy Polskiej Sceny Muzycznej i choć z uwagi na pandemię, listopadowy koncert zostanie zastąpiony czerwcowym, to mamy nadzieję, że za przyczyną niezwykłej atmosfery koncertu, którą tworzą zaproszeni Artyści, ale też Państwo – nasi widzowie, na scenie Klubu STUDIO

wybrzmi hasło przewodnie:
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów"

Koncert organizowany jest przez Klinikę Endokrynologii NSSU w Krakowie we współpracy z miastem Kraków celem wsparcia Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii i promowania wiedzy na temat nowotworów neuroendokrynnych. Podczas koncertu Artyści poprzez swoje muzyczne pasje będą wspierać pacjentów z nowotworami endokrynnymi.

W tym roku myślą przewodnią koncertu jest hasło: „Siła kobiety kontra siła mężczyzny”.

Wystąpią:
Grzegorz Turnau
Joanna Kołaczkowska z kabaretem Hrabi
Edyta Krzemień
Motion Trio
Krystyna Man Li Szczepańska
Akustyczna Operacja

oraz
Zespół Wokalny Colour Voices
Zespół Wokalny Star_si

W tym roku nasz koncert będzie wyjątkowy. Z uwagi na jego Jubileusz chcieliśmy, aby charakter koncertu nawiązywał do bardzo różnorodnej grupy nowotworów, jakimi są nowotwory endokrynne. Stąd też na scenie zobaczą Państwo różnych Artystów, którzy wprowadzą Państwa w niezwykły świat swojej twórczości. W trakcie koncertu będziecie mieć Państwo możliwość posłuchania utworów pochodzących z różnych musicali, poezji śpiewanej, utworów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, muzyki instrumentalnej, ale również spotkać się z Hrabiną Polskiego Kabaretu. Podczas koncertu czekają na Państwa niespodzianki. Ci z Państwa, którzy towarzyszyli nam w ostatnich latach, wiedzą, że koncert charakteryzuje się dużą różnorodnością, która powoduje, że spędzony z nami czas bardzo szybko mija. Jak zwykle gwarantujemy dobrą zabawę, mając na uwadze różne upodobania muzyczne naszych Gości, ale także wyjątkowy czas pandemii.

W trakcie koncertu nie zapominamy również o jego celu, dlatego osoby zainteresowane problemem nowotworów neuroendokrynnych będą miały możliwość zapoznania się z tym tematem.

Bilety dostępne poprzez stronę internetową www.ticketclub.pl w cenie 120 zł PLN, zostaną przekazane Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii celem poprawy diagnostyki i leczenia pacjentów onkologicznych pozostających pod opieką Kliniki.

Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom uda się skrócić statystyczny czas diagnozy, który obecnie wynosi od 5 do 7 lat, a nowotwory neuroendokrynne czarno na białym zapiszą się w świadomości Polaków.
Dodatkowe informacje na temat obecnego i poprzednich edycji Festiwalu są dostępne na stronie facebook: Festiwal Black or white.