LINKI DO TRANSMISJI

Facebook
Youtube

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Renata Przemyk
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Kochani ❤️ Jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy koncert w Krakowie, z powodu wypadku jednego z muzyków. Dobra wiadomość jest taka, że w porozumieniu z organizatorem udało nam się ustalić nowy termin koncertu na 10 lipca, a do tego czasu poparzona ręka na pewno się zagoi. Rozmowy z Garderoby dzień przed koncertem online, czyli 9 lipca.

Fundacja Studentów i Absolwentów AGH Academica wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH przedstawiają projekt #studiowsieci!

Swoja działalność po 8 latach zakończy JMR prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka! Specjalnie na jego cześć, w ramach podziękowań od studentów 19 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu Renata Przemyk Wydarzenie będzie podziękowaniem studentów dla JM Rektora AGH prof. dra hab. inż. Tadeusza Słomki za 8 lat współpracy z studentami. Całość transmitowana w serwisie YouTube - link do transmisji pojawi się 30 minut przed startem wydarzenia w social mediach klubu Studio.

Renata Przemyk Akustik Kwartet to projekt akustyczny w składzie: Renata Przemyk – wokal, instrumenty perkusyjne, Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna, Grzegorz Palka – gitara akustyczna, Jacek Bielecki – wiolonczela. Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej.