klubstudio - Kraków Street Band

Kraków Street Band

studio online

3.07.2020 / pt. / 20:00 / BRAMY: 19:00

LINKI DO TRANSMISJI

Facebook
Youtube

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Kraków Street Band
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Fundacja Studentów i Absolwentów AGH Academica wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH przedstawiają projekt #studiowsieci!

Kolejny artystą, który zaprezentuję się na naszej scenie będzie Kraków Street Band.

Zapraszamy już 3 lipca na nas kanał na YouTube 📹 oraz chętnych do Klubu!

Tak, to prawda! W związku ze znoszeniem ograniczeń i spełnieniem wszystkich wytycznych dot. organizacji imprez w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, chcemy umożliwić Wam uczestnictwo w koncercie Kraków Street Band!

Niewielka pula biletów jest już dostępna na TicketClub Polska: https://ticketclub.pl/koncerty/studiowsieci-krakow-street-band-klub-studio-krakow-1431/

Będzie to już piąty z serii koncertów online, realizowanych w krakowskim klubie Studio, w ramach projektu #studiowsieci.

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zepół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol'and'Rock, czy węgierski Sziget), a płyta "Going Away" otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.