klubstudio - Świetliki

Świetliki

studio online

17.07 / pt. / 20:00 / BRAMY: 19:00

CENY BILETÓW

Typ biletu:
ważny tylko z legitymacją AGH
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

20 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

50 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

LINKI DO TRANSMISJI

Facebook
Youtube

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Świetliki
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Fundacja Studentów i Absolwentów AGH Academica wraz z URSS AGH - Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH przedstawiają projekt #studiowsieci!

Piątkowy wieczór spędzimy razem z ŚWIETLIKI - zespół brutalnych doświadczeń Zapraszamy już 17 lipca na nas kanał na YouTube 📹 oraz chętnych do Klubu!

Tak, to prawda! W związku ze znoszeniem ograniczeń i spełnieniem wszystkich wytycznych dot. organizacji imprez w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, umożliwiamy Wam uczestnictwo w koncercie 😍

Niewielka pula biletów pojawi się wkrótce na TicketClub Polska

W związku z przepisami i zaleceniami które wdrożyliśmy podczas kontroli przy wejściu do klubu, ze względu na Wasze bezpieczeństwo, czas oczekiwania znacznie się wydłużył. Prosimy o jak najwcześniejsze przyjście, już od 19:00, dzięki czemu umożliwicie nam wpuszczenie Was wszystkich do 20:00, tak abyście mogli obejrzeć koncert w całości.

Do tego, całość transmitowana w serwisie YouTube - link do transmisji pojawi się 30 minut przed startem wydarzenia w social mediach klubu Studio.

ŚWIETLIKI - zespół (kiedyś) młodzieżowy o profilu słowno-muzycznym. Założony przez Marcina Świetlickiego i członków zespołu TRUPA WERTERA UTRATA w 1992 roku w Krakowie. WWW: https://karrot.pl/swietliki FB: https://www.facebook.com/pg/swietlikizespol

Więcej informacji: www.klubstudio.pl/studiowsieci www.facebook.com/klub.studio www.academica.org.pl/wspierajkulture