klubstudio - Koncert Zimowy AGH

Koncert Zimowy AGH

WYDARZENIE ONLINE

23.01.2021 / sob. / 18:00

LINKI DO TRANSMISJI

Facebook
Youtube

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Tomek Lewandowski
Jerzy Filar
Lubelska Federacja Bardów
Dzień Dobry
Agata Rymarowicz
Robert Kasprzycki
Dodaj do kalendarza
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

JM Rektor AGH prof. Jerzy Lis zaprasza społeczność AGH – pracowników, doktorantów, studentów, osoby współpracujące i całą resztę świata na pokrzepiający Koncert Zimowy.
W normalnych okolicznościach spotkalibyśmy się wszyscy w murach naszej Alma Mater w gwarze, wśród szmeru rozmów, uśmiechów, muzyki, braw, a może i pobrzękiwania szkła, bo choć już styczniowy, zimowy, to jednak jeszcze jedną nogą noworoczny to koncert.

Nie było w minionym roku takiej okazji. Jesteśmy wszyscy zmęczeni obawami, ograniczeniami, zdalną pracą i zajęciami, wirtualnymi spotkaniami i wydarzeniami online. Nie ma jednak innej możliwości, by zebrać się w jednym miejscu, a to właśnie jest ideą takich koncertów.
Zróbmy sobie w sobotni wieczór Klub Studio we własnych domach. Możecie słuchać z rozgrzewającą herbatą, specjalnie albo przy domowych zajęciach, z rodzinami, współlokatorami, z kotem albo psem. Ważne, żebyśmy spędzili ten wieczór RAZEM.

TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI AGH! 💚🖤❤️

Zagrają dla nas artyści, zespoły, pieśniarze, których muzyka jest akurat na zimowy czas, a w tekstach znajdzie się jeszcze trochę świątecznego blasku, mnóstwo poezji, codziennych spraw, uczuć i emocji, morska bryza, wiatr od gór, tęsknota za minioną łemkowszczyzną i mnóstwo nadziei na lepszy czas.

Około 22.00 wystąpi z dłuższym programem „gwiazda” koncertu – Jerzy Filar, łączący w sobie wyjątkową wrażliwość z autentycznym góralskim temperamentem.

Czekamy na Was 23 stycznia, w sobotę, o godzinie 18.00 (lub innej, o której będziecie mogli dołączyć) na Facebooku Klub Studio oraz YouTube.

Zróbmy to razem!

Program koncertu:

18:00 - Kilka słów od JM Rektora AGH prof. Jerzego Lisa

18:10 - zespół Dzień Dobry

18:30 - Łukasz Nowak i Adam Marańda

19:00 - Lubelska Federacja Bardów

19:30 - Robert Kasprzycki

20:00 - Agata Rymarowicz

20:30 - Jan i Klan

21:00 - zespół Pilár

21:30 - Tomek Lewandowski & SzeSzeMa

22:00 - Jerzy Filar z zespołem

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19