Klub Zaścianek - Klubowe Retro Party – na Andrzejki!

Klubowe Retro Party – na Andrzejki!

28.11 / czw. / 22:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Wydarzenie
Przeczytaj regulamin
Dodaj do kalendarza
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

ANDRZEJKI 2019 - WYDZIAŁÓWKA WSZYSTKICH WYDZIAŁÓW! Tancerki, efekty sceniczne, promocje na barze. Zagra dla Was: Tom De Sky. Jedyna taka noc w roku - Andrzejki 2019. Podsumowanie pierwszej imprezowej części roku akademickiego. Musicie tam być razem z nami. Największe studenckie hity sprzed lat oraz wszystko to co najlepsze na czasie sprawią, że na długo zapamiętacie tę noc! PS: Komu będzie jeszcze mało, zapraszamy 12 grudnia na naszą kultową imprezę pt. „WESELE STUDENCKIE” :)

Legendarna, najlepsza dyskoteka studencka powraca! Zapraszamy Was do zmodernizowanego, najnowszego, najlepszego Klubu w Polsce! Pytaliście - więc wracamy! Czwartkowe Dyskoteki Studenckie w Klubie Studio!

Niezdane kolokwium? Brzydka pogoda? Czy może pajęczyny w portfelu, gdy do końca miesiąca jeszcze 2 tygodnie? Każdy powód jest dobry, by poprawić sobie humor na parkiecie Klubu Studio!

W każdy czwartek, o godzinie 22:00,w Klubie Studio ma miejsce, znana już w całym Krakowie, DYSKOTEKA STUDENCKA!

Zaproście znajomych, bawmy się długo i tłumnie! Nie może Was tam zabraknąć!

Zobacz jak się ludzie bawią na naszych dyskotekach: https://www.youtube.com/watch?v=bYyg4KpMsqI

Imprezę rozkręca DJ NAMTEH! Na imprezach grane jest wszystko, przy czym da się tańczyć - od najstarszych rock'n'rollowych hitów po najnowsze przeboje.

Zapraszamy!

Wstęp za okazaniem legitymacji studenckiej.