KLUB STUDIO - PROJEKTY KLUBU STUDIO
Klub Studio - Facebook
Klub Studio - Youtube
Klub Studio w sieci - koncerty aLive

Koncert / #studiowsieci

piątki, godz. 20:00

Wyjątkowe piątkowe koncerty nadawane na żywo prosto z Klubu Studio, podczas których posłuchacie gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i artystów, o których usłyszeć musicie. Oprawa koncertu okraszona profesjonalnym światłem scenicznym - będziecie mogli poczuć się prawie jak na koncercie w klubie! Za dźwięk będą odpowiadać nasi specjaliści, na co dzień realizujący nagłośnienia koncertów i festiwali, z wykorzystaniem sprzętu zakupionego ze środków UE. Oprawa multimedialna przygotowana we współpracy z EventGalicja.

Klub Studio w sieci - koncerty aLive

Studio Kabaretu LIVE!

środy, godz. 20:00

Prowadzone przez Adama Grzankę i Michała Pałubskiego, które obejrzycie na żywo w środowe wieczory. Dużo humoru, jak i wiedzy! Z dystansem, z zachowaniem zalecanej odległości, z gośćmi w innych postaciach, niż zwykle. Będziemy komentować rzeczywistość i jej wszelkie płaszczyzny, licząc na to, że aktywnie włączycie się do tych spotkań. A jak marzycie o byciu profesjonalnym komentatorem czy aktorem, to przygotujcie się do warsztatów!

Klub Studio w sieci - koncerty aLive

Rozmowy z Garderoby

czwartki, godz. 20:00

Cykl wywiadów w założeniu innych, niż zwykle, dobrze znanych w mediach. Chcemy przedstawić trochę inne oblicze muzyków, ich pasje, codzienność. Będzie można zobaczyć zespoły i muzyków, których słuchaliśmy i widzieliśmy na scenie klubu, ale tym razem w zupełnie innej sytuacji. Ile razy można czytać “dlaczego taka nazwa? jaka będzie nowa płyta? jakie macie plany na przyszłość?” My zadamy pytania, jakich nie usłyszycie w normalnym wywiadzie. Będą to przyjacielskie wywiady z artystami, prowadzone w zupełnie inny sposób - zaskakujące i ukazujące oblicze, którego nie znacie. Oprócz pytań które wymyślimy my, czekamy również na pytania od publiczności. Przed każdym wywiadem, będziecie kilka dni na wpisanie swoich propozycji pytań jakie chcesz zadać.

Klub Studio w sieci - koncerty aLive

Akademia LIVE!

wtorki, godz. 20:00

Tydzień będziemy rozpoczynać we wtorki w ramach Akademia Live!, razem z prelegentami występującymi podczas kultowego cyklu Inżynier z Kulturą czy programu ADAPTER, organizowanego przez Samorząd Studentów. Dowiemy się co nieco o tym, jak pisać CV, jak przygotować się do zdalnej rozmowy rekrutacyjnej, bądź jak radzić sobie ze stresem i depresją. Podczas pierwszej Akademii Live! będziemy gościć Marlenę Momot oraz Alinę Osowską - dwie wspaniałe kobiety tworzące Autokreację, które wygłoszą prelekcję na temat: "Jak prezentować się podczas rozmów rekrutacyjnych offline i online".