KLUB STUDIO

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonowania klubu, wydarzeń, sprzedaży biletów oraz innych tematów. Pytania i odpowiedzi poukładane są w grupy dotyczące poszczegolnych sekcji.

INFORMACJE OGÓLNE


Część gastronomiczna Klubu Studio jest otwarta codziennie od 12:00 do 00:00.

Klub Studio jest w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnością. Posiadamy windę, specjalne miejsca na balkonie, toalety również są przygotowane pod potrzeby osób z niepełnosprawnością.

Dysponujemy szatnią, która czynna jest podczas każdego wydarzenia organizowanego w klubie. Cena za część odzienia to 5 zł oraz 20 zł za plecak/torbę.

Klub Studio znajduje się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH. Parkowanie na miasteczku jest możliwe tylko i wyłącznie dla posiadaczy identyfikatora wydanego przez MS AGH. Do dyspozycji gości klubu przy ul. Reymonta znajdują się parkingi miejskie (nie wszystkie są płatne).

3 minuty od Klubu Studio znajduje się przystanek Miasteczko Studenckie AGH, na który dojeżdżają autobusy o następujących numerach: 139, 159, 173, 501, 511. Z Dworca Głównego (zarówno kolejowego i autobusowego) można dotrzeć linią 501 oraz 208, natomiast z Lotniska w Balicach autobusem linii 208. Dostępne są również autobusy nocne, odjeżdżające z przystanku Miasteczko Studenckie AGH o numerach: 601, 611.

Organizujemy konferencje, studniówki oraz inne imprezy okolicznościowe wraz z zapewnieniem cateringu, oprawy muzycznej oraz obsługi. W celu dokonania rezerwacji i ustalenia szczegółów należy wypełnić formularz na podstronie kontakt w kategorii “konferencje, spotkania biznesowe i inne wydarzenia (dla organizatorów)”.

Oferujemy wynajem (również podczas koncertów): sali konferencyjnej na około 30 osób, z możliwością zamówienia cateringu 2 sali skybox - każda na 12 osób, również z możliwością zamówienia cateringu. W celu rezerwacji należy wypełnić formularz na podstronie kontakt w kategorii “konferencje, spotkania biznesowe i inne wydarzenia (dla organizatorów)”.

KONCERTY


Bilety na wydarzenie można kupić za pośrednictwem bileterii TicketClub.pl eBilet.pl oraz Biletomat.pl. Na wybrane wydarzenia dostępne są również bilety kolekcjonerskie. Linki do biletów online oraz informacje o biletach kolekcjonerskich znaleźć można na wydarzeniu na FB oraz na stronie internetowej.

Przy okazywaniu biletów akceptujemy zarówno formę elektroniczną jak i papierową.

Bilety ulgowe przysługują studentom oraz doktorantom z ważną legitymacją.

Osoby do 15 lat mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej. Osoby w wieku 16 - 18 lat mogą uczestniczyć w wydarzeniu bez opieki, jednak po wyrażeniu na to zgody przez opiekuna (wypełnione OŚWIADCZENIE OPIEKUNA). Dzieci do lat 5 nie muszą posiadać biletu. Zdarzają się wyjątki, w wypadku których wstęp na wydarzenia mają jedynie osoby pełnoletnie. Wszystkie informacje zawarte są w regulaminie wydarzenia.

Oświadczenie opiekuna jest dostępne na naszej stronie internetowej, na podstronie danego wydarzenia w zakładce “repertuar”.

Zwroty biletów możliwe są tylko i wyłącznie w miejscu zakupu.

Godzinę otwarcia bram podajemy w wydarzeniu na Facebooku oraz na naszej stronie internetowej.

Kolejność zespołów jest podawana na wydarzeniu danego koncertu oraz na naszej stronie internetowej.

Godzina otwarcia bram oraz rozpoczęcia koncertów jest podana na stronie oraz w wydarzeniu. W przypadku występu kilku artystów, nie publikujemy dokładnej rozpiski godzinowej, z uwagi na częste przesunięcia produkcyjne i zmiany w harmonogramie. Jeśli już zdarza nam się jakieś opóźnienie, mamy na to radę w postaci piwa BGH lub drinka z baru.

Przed koncertem głównego artysty, może występować support, który ogłaszany jest na wydarzeniu na Facebooku oraz na naszej stronie internetowej. Godziny występów są podawane orientacyjnie i mogą ulec zmianie.

Regulaminy koncertów organizowanych przez zewnętrzne agencje różnią się od tych organizowanych przez Klub Studio, jednak zawsze aktualny i dopasowany do konkretnego wydarzenia znajdziesz na naszej stronie internetowej po wybraniu danego koncertu z repertuaru.

Nie organizujemy spotkań z artystami. Ewentualne spotkanie po koncercie jest całkowicie uzależnione od artysty.

Dostępność płyt, jak i całego merchu jest całkowicie uzależniona od artysty.

Prosimy o kontakt poprzez formularz na podstronie w kategorii “koncerty i inne widowiska sceniczne”.

Wybór supportu jest zależny bezpośrednio od woli artysty. Nie na każdym koncercie się on pojawia. Aby zgłosić się jako support należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz w kategorii “koncerty i inne widowiska sceniczne”.

W przypadku akredytacji na koncerty organizowane przez Klub Studio, prosimy o kontakt poprzez formularz w kategorii “akredytacje, media i patronaty”. W przypadku koncertów organizowanych przez zewnętrzne podmioty, kontaktować należy się z danym organizatorem.

W sprawie zagubionych rzeczy, należy zgłosić się do obsługi baru w godzinach pracy Klubu.

Zdjęcia są publikowane na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

DYSKOTEKI


W naszym klubie odbywają się cotygodniowe dyskoteki czwartkowe. Są one wstrzymane na czas wakacji.

Dyskoteki odbywają się w każdy czwartek od godziny 22:00. Wyjątkiem są wakacje, podczas których nie organizujemy dyskotek.

Bilet wstępu na dyskotekę kosztuje 10 zł (zdarzają się imprezy z biletami w cenie 15 zł). Informacja o cenie jest zawsze podana na Facebooku w opisie wydarzenia.

DJ między sobą ustalają godziny danych występów. W przypadku imprezy, na której ma wystąpić kilku DJ-ów, często umawiają się na wspólne granie lub zmieniają kolejność między sobą. Stawiamy tutaj na ich spontaniczność i wyczucie muzyki!

BISTRO STUDIO


Kartę dań znaleźć można na podstronie Bistro, Facebooku oraz Instagramie w zapisanych story.

Rezerwacji stolika można dokonać poprzez kontakt telefoniczny 12 617 53 53 lub poprzez wiadomość prywatną na profilu Bistro Studio.

Aktualne informacje odnośnie transmisji meczu publikujemy w postach na profilu Bistro Studio danego dnia. Staramy się transmitować każdy mecz reprezentacji Polski.

Kuchnia otwarta jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-18:00. Po tej godzinie (do 00:00) oferujemy pozycje z sekcji “Pizza” oraz “Gorące przekąski” w naszym Menu.

Lunch dnia jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-18:00. W czasie wakacji lunche dnia zostały wstrzymane, prosimy o zapoznanie się z pozostałymi daniami z Menu.

Lista promocji dnia dostępna jest na naszej stronie internetowej (należy pobrać pełne menu) oraz na profilu Bistro Studio na Facebooku i Instagramie (w zapisanych stories).

Wraz z ważną legitymacją studencką każdy student AGH otrzyma 15% rabatu na całe zamówienie.

Dostawa jest możliwa poprzez stronę Bistro

Party Boxy to 6 różnych kompozycji kanapek i finger foods, które idealnie nadają się na konferencję, spotkanie biznesowe, imprezę czy urodziny. Realizacja zamówienia trwa do 48h i można jej dokonać poprzez stronę oraz na miejscu w Klubie Studio w godzinach otwarcia.