KLUB STUDIO - Widownia

PŁYTA

Klub Studio z wewnątrz

Miejsca na głównej płycie sali koncertowej Klubu Studio. Dzięki dużej powierzchni, regularnemu kształtowi oraz niezaburzonej widoczności płyta zapewnia wygodne uczestnictwo w wydarzeniach dla nawet 1500 osób. W zależności od specyfiki wydarzenia, miejsca w tym obszarze mogą być skonfigurowane jako:
miejsca stojące;
miejsca siedzące (przy rozsuniętej trybunie);
miejsca siedzące (przy zasuniętej trybunie).

Klub Studio - płyta Klub Studio - płyta Klub Studio - płyta

TRYBUNA

Klub Studio z wewnątrz

Miejsca siedzące na trybunie w Klubie Studio. Trybuna jest zmagazynowana w specjalnym, ukrytym pod balkonem pomieszczeniu, dzięki czemu po wsunięciu jest niezauważalna. Po ustawieniu, zapewnia 190 miejsc siedzących w 7 rzędach o podwyższonym standardzie z bardzo dobrą widocznością.

BALKON

Miejsca siedzące typu premium na balkonie Klubu Studio. Balkon znajduje się na poziomie +1 (Strefa KOMFORT) z własnym zapleczem. Wygodne fotele, doskonała widoczność sceny oraz akustyka gwarantująca odsłuch na najwyższym poziomie tworzą optymalne warunki uczestnictwa w koncertach, kabaretach i innych wydarzeniach scenicznych.

Klub Studio - balkon Klub Studio - balkon Klub Studio - balkon

LOŻE KOMFORT

Dwie loże na poziomie +1 (Strefa KOMFORT), mieszczące do 20 osób każda, zapewniające kameralne warunki dla spełnienia indywidualnych wymagań. Loże odseparowane są od sali koncertowej specjalnie zaprojektowaną szybą, oddzielającą wizualnie jej gości pozostawiając im możliwość wygodnego obserwowania sceny.

Specjalnie zaprojektowane nagłośnienie w loży, przesyłające dźwięk z jego źródła, umożliwia odsłuch wszystkiego co dzieje się na scenie na najwyższym poziomie.

Dodatkowo, loże wyposażone są we własny aneks, zaplecze sanitarne oraz komfortowe siedziska. Dla gości przygotowana jest również pełna oferta gastronomiczna.

Klub Studio - płyta