Klub Zaścianek - Mela Koteluk "Migawka '19"

Mela Koteluk "Migawka '19"

9.04 / wt. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Mela Koteluk
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

W związku z chorobą artystyki koncert został przełożony na 9 kwietnia 2019. Zakupione bilety zachowują swoją ważność, ewentualnych zwrotów można dokonywać w miejscach ich zakupu.

"Migawka" Meli Koteluk zdobyła Fryderyka za najlepszy album pop alternatywny w 2018 r. Tym razem po jesiennych koncertach w zasiadanych salach filharmonii i teatrów, Mela Koteluk wyrusza w wiosenną trasę "Migawka '19" i nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach oraz podczas festiwali.

W pierwszej odsłonie trasy znajdują się takie miasta jak: Kraków, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Poznań, Łódź i Wrocław - ogłoszenie kolejnych koncertów już niebawem.
Migawka to trzecia płyta Meli, którą artystka wróciła po przerwie i która w warstwie tekstowej porusza trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic. Album ukazał się 9 listopada 2018 roku i zapowiedziały go dwa single: "Odprowadź" i "Ogniwo". Dwie poprzednie płyty "Spadochron" i "Migracje" zdobyły status podwójnie platynowych płyt.