Klub Zaścianek - Impro vs Stand Up: Ad-Hoc / Lodkowski / Walaszczyk / Leja

Impro vs Stand Up: Ad-Hoc / Lodkowski / Walaszczyk / Leja

3.10 / śr. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Łukasz Lotek Lodkowski
Grupa AD HOC
Wiolka Walaszczyk
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! Wielka bitwa na żarty "Impro vs Stand up"! W lewym narożniku stanie Grupa AD HOC - improwizatorzy z Krakowa doskonale znani publiczności z Klubu Studio! W prawym narożniku trójka wybitnych stand up'erów - Łukasz "Lotek" Lodkowski, Wiolka Walaszczyk, oraz Michał Leja! Kto wygra ten pojedynek? To zależy od Was! Zapraszamy do Klubu Studio na wielką inaugurację roku akademickiego!

Wydarzenie ze szczególną dedykacją dla studentów I roku studiów. Improwizacje komediowe i stand up - to integracja w stylu, jaki gwarantuje absolutnie niezapomniane przeżycia!

Łukasz Lotek Lodkowski. Komik. Sam o sobie pisze: Całkiem śmieszny typ.

Wiolka Walaszczyk – charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń.

Michał Leja Stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. www.michalleja.pl

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jaki długie formy impro (pełnowymiarowe spektakle) – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z m.in.: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Austrii, Czech, Szwajcarii i Hiszpanii. AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych. Doświadczenie telewizyjne grupy poparte jest współpracą z TVP, Polsatem i Comedy Central. http://www.adhoc.art.pl/ http://www.facebook.com/grupa.adhoc https://www.instagram.com/grupa.adhoc/ 📺 YouTube ---> https://bit.ly/2GPjLJ1