Klub Zaścianek - The Dumplings "Trasa Raj"

The Dumplings "Trasa Raj"

30.11 / pt. / 20:00 / BRAMY: 19:00

CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena do 31 paź:

59 zł

Typ biletu:
Normalny
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena od 01 lis:

69 zł

Typ biletu:
Ulgowy
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena do 31 paź:

49 zł

Typ biletu:
Ulgowy
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena od 01 lis:

59 zł

Typ biletu:
Normalny
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

99 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

ZAKUP BILETÓW KOLEKCJONERSKICH

Bilety kolekcjonerskie (w takiej samej cenie) są dostępne w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17, Kraków), w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10, Kraków) w godzinach funkcjonowania klubów, oraz w Klubie Studio (ul. Budryka 4) od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 - 18:00. Informacje dotyczące biletów: +48 536 367 586.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
The Dumplings
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

The Dumplings powraca i prezentuje ‘RAJ’, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców ‘złotych’ ‘No Bad Days’ i ‘Sea You Later’. Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

„Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu „Zapach kobiety”, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów”. Justyna Święs, Kuba Karaś

Tracklista albumu: 1. Kino 2. Raj 3. Deszcz 4. Uciekam 5. Przykro mi 6. Nieszczęśliwa 7. Frank 8. Tam gdzie jest nudno ale gdzie będziemy szczęśliwi 9. Jestem kobietą (Bonus track) 10. Ach nie mnie jednej (Bonus track)

Przy okazji wydania trzeciego albumu, zespół wybiera się w trasę koncertową RAJ.