Klub Zaścianek - Plaża: Nocny Kochanek, Lej Mi Pół, Twoyastara Of Death

Plaża: Nocny Kochanek, Lej Mi Pół, Twoyastara Of Death

19.05 / sob. / 18:00 / BRAMY: 17:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Nocny Kochanek
Lej Mi Pół
Twoyastara of Death
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Słychać tutaj wyraźne inspiracje takimi zespołami jak: Iron Maiden, Judas Priest, Helloween czy Black Sabbath. Teksty natomiast napisane są z dużym przymrużeniem oka, co nadaje całości niepowtarzalnego, wręcz groteskowego klimatu.

Po sukcesie albumu „Hewi Metal” czas na drugą płytę! „Zdrajcy Metalu” to 12 melodyjnych utworów nawiązujących do twórczości klasyków heavy metalu. Teksty – często dwuznaczne – napisane są z ogromną dawką dystansu do subkultury metalowej. Ilustrację okładki tak ja w przypadku debiutu wykonał – Robert Adler. Premiera nowego materiału miała miejsce w piątunio – 13.01.2017. Płyty na CD oraz Vinylu do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl.

W jednym z wywiadów wokalista Krzysztof Sokołowski opowiada o powstaniu Nocnego Kochanka w następujący sposób: „Wszystko wyszło dosyć spontanicznie. Począwszy od jednego utworu nagranego trzy lata temu, na potrzeby produkcji „Zemsty Faraona”. Ludzie sami oczekiwali od nas wydawania utworów na podobieństwo Minerału, który nagraliśmy jeszcze jako Night Mistress. Stworzyliśmy zatem osobny projekt, będący alter ego naszego matczynego zespołu.”


Lej Mi Pół: Trzech wysportowanych młodych przystojnych mężczyzn postanowiło pójść do szkoły muzycznej. Pewnego dnia jeden z nich spytał się tych pozostałych dwóch czy nie poszliby z nim do parku pokarmić łabędzi. Wtedy tych pozostałych dwóch powiedziało temu jednemu, że jest chujem. Nie było tak ale mogłoby tak być i wtedy miałoby to sens albo nie.


Twoyastara Of Death to zespół do tańca i do rurzańca wykonujący jakże rzadki i wyjątkowy styl w muzyce metalowej jakim jest PORNO METAL, okraszony głębokimi, często dającymi do myślenia życiowymi tekstami o dupie marynie. Na codzień tapicerzy, listonosze i naprawiacze pralek, walczący w nie łaskawej prozie codziennosci o dobre imię wszystkich polskich kur.