klubstudio - Billy Talent

Billy Talent

9.06.2021 / śr. / 18:00

Bilety wkrótce!

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Billy Talent
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Live Nation

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Billy Talent wraca z koncertem do Polski !

Koncert Billy Talent, pierwotnie zaplanowany na 8 czerwca, zostaje przełożony na 9 czerwca 2021 roku. Twój bilet pozostaje ważny na nowy termin. Dziękujemy za cierpliwość i do zobaczenia. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal million albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III otrzymały certyfikat multi-platinium. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku Dead Silence. Ich ostatnia płyta Afraid of Heights zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Zespół Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście: sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album Afraid of Heights (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D'Sa w kategorii Producent Roku).