klubstudio - Kult Akustik

Kult Akustik

10.10.2020 / sob. / 19:00 / BRAMY: 18:00

Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane.
Bilety wkrótce!

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
KULT
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: stodola.pl

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

TIMETABLE: 18:00 - otwarcie drzwi 19:00 - początek koncertu

Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Oprócz trzech warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy w Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach.

ZAPRASZAMY

Bilety: KONCERT WYPRZEDANY

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna). Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna. Pobierz oświadczenie: http://pliki.stodola.pl/OswiadczenieOpiekunaKlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.