KLUB STUDIO - The Neighbourhood

The Neighbourhood

2 koncert

klubstudio - The Neighbourhood 1

4.10.2022 / wt. / 19:30

THE DOORS: 18:00
Wydarzenie zostało odwołane. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.
Wydarzenie zostało przeniesione z 12.12.2020 / sob. na 4.10.2022 / wt. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Makroconcert

OPIS WYDARZENIA


Drodzy Widzowie,

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora i pomimo jego usilnych starań, koncerty grupy The Neighbourhood zaplanowane na wrzesień i październik 2022r., nie odbędą się:

28.09.2022 – Warszawa (COS Torwar) - odwołany 03.10.2022 – Kraków (Klub Studio) - odwołany 04.10.2022 – Kraków (Klub Studio) - odwołany

Oficjalne oświadczenie zespołu:

„Z ciężkim sercem dzielimy się tą wiadomością, że nie będziemy mogli zagrać dla Was w europejskich trasach, które zaplanowaliśmy na 2022 rok. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym niesamowitym fanom, wiemy, że wielu z Was czekało na nas od 2019 roku. Zgodnie jednak stwierdziliśmy że dla naszego własnego zdrowia i dobrego samopoczucia musimy poświęcić znacznie więcej czasu dla siebie w nadchodzących miesiącach. Oznacza to niestety, że nie zagramy w terminach, które pierwotnie zaplanowaliśmy 3 lata temu. Mamy najlepszych fanów na świecie i nie chcieliśmy Was rozczarowywać. Dziękujemy za zrozumienie, wsparcie oraz czas, który musimy poświęcić dla siebie.”

Europejska trasa koncertowa zespołu The Neighbourhood przeniesiona na 2022 rok będzie promować najnowszą twórczość grupy, w tym album Chip Chrome The Mono-Tones wydany przez Columbia Records. Ta kochana przez widzów kalifornijska formacja łącznie zagra 24 show (w tym 3 w Polsce), będzie to pierwsza jak do tej pory tak duża trasa koncertowa tego zespołu w Europie! Teledysk Middle of Somewhere stał się inspiracją dla nowej twórczości zespołu, pozwoliło to na ewolucję w brzmieniu i przyczyniło się do intensywnej pracy nad kolejnym krążkiem. Utwory jakie znajdziecie na najnowszej płycie to: Chip Chrome, Pretty Boy, Lost in Translation, Devil’s Advocate, Hell or High Water, Cherry Flavoured, The Mono-Tones, BooHoo, Silver Lining, Tobacco Sunburst oraz Middle of Somewhere. Chip Chrome The Mono-Tones możecie posłuchać tutaj: https://thenbhd.lnk.to/CCTMTPS Artyści The Neighbourhood – Jesse, Brandon, Zachary, Jeremy i Michael, czekają na Was i zapewniają, że koncerty przeniesione na 2022r. będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują Wam dodatkowy czas oczekiwania. U boku The Neighbourhood wystąpią goście specjalni – obserwujcie profile NBHD a wkrótce dowiecie się kto to będzie! Do zobaczenia!

GALERIA