CENY BILETÓW

Typ biletu:
Bitamina + Vito Bambino
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

110 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

60 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

80 zł

Typ biletu:
Bitamina + Vito Bambino
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

150 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Bitamina
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA
Oświadczenie

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Bitamina & Vito Bambino w Krakowie!
Zapraszamy na dwa koncerty w krakowskim klubie Studio.
Godzina 18:00 Koncert Bitamina
Godzina 21:00 Koncert Vito Bambino
Koncerty są oddzielnie biletowane, dla osób chcących uczestniczyć w obu wydarzeniach przygotowaliśmy możliwość zakupu biletu podwójnego w promocyjnej cenie 110 zł
Bilety:
Godzina 18:00 Bitamina miejsca stojące 60 pln
Godzina 21:00 Vito Bambino miejsca stojące 60 pln
Pamiętajcie o zabraniu i noszeniu maseczek!
17:00 Otwarcie drzwi Bitamina
18:00 Start koncertu Bitamina
19:30 Koniec
20:00 Otwarcie drzwi Vito Bambino
21:00 Start Koncertu
BITAMINA
BITY, SAMPLE I SŁOWA SKLEJONE EMOCJAMI
Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.
Rok 2005, obóz aktorski Machulskich. To tutaj krzyżują się drogi Amara i Mateusza, założycieli Bitaminy. Niedługo potem dołącza do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadają sobie do gustu. Nie przeszkadza im to, że Mateusz na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie spełnia się jako aktor i reżyser, a Amar z Piotrem wiele czasu poświęcają produkcji ekologicznego sera i warzyw. Tworzą kolektyw, którego działalność nieprzerwanie trwa do dziś.
Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.
Ich pierwszym albumem są „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazuje się cyfrowo album „Plac Zabaw”. Wywołuje on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje są motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstaje instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakują samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw”. Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko. W 2019 zespół prezentuje piątą płytę „Kwiaty i Korzenie”. Po raz pierwszy Piotr i Mateusz dzielą się mikrofonem, a do współpracy nad materiałem został zaproszony Moo Latte.