KLUB STUDIO - Alestorm

Alestorm

+ Gloryhammer + Wind Rose + Rumahoy

klubstudio - Alestorm + Gloryhammer + Wind Rose + Rumahoy

12.01.2023 / czw. / 20:00

Bilety od 119zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
Knock Out Shop

OPIS WYDARZENIA


ALESTORM (Szkocja) folk metal, pirate metal: Alestorm, zakochani głównie w rumie i kradzieży napadniętych statków, wracają do Polski, by pokazać, że metal, folk oraz dobra zabawa z całą pewnością łączą się w całość. Zespół promuje swój siódmy album, “Seventh Rum of a Seventh Rum” (ciekawe, do czego to nawiązanie…), a świeże numery w stylu “The Battle of Cape Fear River” czy - najbardziej adekwatny do charakteru zespołu - P.A.R.T.Y. już zasiliły grono klasyków ich repertuaru. Co w związku z tym? Piersiówki w dłoń i zasuwajcie do Krakowa lub do Warszawy!

🎸 GLORYHAMMER (Wielka Brytania) melodic power metal: Dobra wiadomość - w te dwa dni nie tylko Alestorm pokażą wam, jak dobrze się bawić. Z odsieczą rusza również Gloryhammer, których status wzmacnia się z dnia na dzień i nic dziwnego. Ich melodyjny power metal - a właściwie intergalaktyczny kosmiczny metal - z pewnością was rozrusza. Grupa wciąż promuje wydany w 2019 roku “Legends from Beyond the Galactic Terrorvortex”, ale na początku kwietnia wypuścili świetny, przebojowy singiel “Fly Away” potwierdzający, że z nowym wokalistą też idzie im bezproblemowo. Może pojawi się więcej premierowego materiału na żywo? Sprawdźcie sami.

🎸 WIND ROSE (Włochy) power metal: Wind Rose już od początku kariery z nieskrywaną dumą tytułują się krasnoludami heavy metalu, a w tekstach nie stronią od humoru, co udowadnia, że dystans do siebie nie jest im obcy. Oprócz puszczania oka do słuchacza mają coś jeszcze ważniejszego - świetne numery w arsenale. To rytmiczny, często marszowy folk metal z chóralnymi zaśpiewami i refrenami, które wbijają się w czaszkę na zdecydowanie dłużej niż parę minut.

🎸 RUMAHOY (Wielka Brytania) folk metal, power metal: Spójrzcie tylko na tę okładkę! Pirat ubrany w kominiarkę z napadu na bank, ośmiornice, fruwające grobowce faraonów ryby... Już na poziomie wizualnym Rumahoy zdradza swoje wszystkie plany - ma być zabawa i ma być zróżnicowanie. Tego drugiego jest tu mnóstwo bo riffy sięgające od pagan metalu aż po jego ekstremalne odmiany sąsiadują tu z niecodziennymi aranżacjami i wyjątkowo zapamiętywalnymi melodiami. Wszyscy na pokład - ruszamy w rejs!

GALERIA


WIDEO