klubstudio - Cisza Jak Ta

Cisza Jak Ta

studio online

23.07.2020 / czw. / 20:00 / BRAMY: 19:00

LINKI DO TRANSMISJI

Facebook
Youtube

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Cisza Jak Ta
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Kolejnym artystą, który będzie gościć na naszej scenie jest zespół Cisza Jak Ta, który zagra dla Was już 23 lipca! ❤️

Zapraszamy już 23 lipca na nas kanał na YouTube 📹 oraz chętnych do Klubu!

Tak, to prawda! W związku ze znoszeniem ograniczeń i spełnieniem wszystkich wytycznych dot. organizacji imprez w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, umożliwiamy Wam uczestnictwo w koncercie 😍

Niewielka pula biletów pojawi się wkrótce na TicketClub Polska.

Całość transmitowana w serwisie YouTube - link do transmisji pojawi się 30 minut przed startem wydarzenia w social mediach klubu Studio oraz zespołu Cisza Jak Ta.

Wśród zespołów folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności trudno byłoby znaleźć zespół, który w krótkim czasie wydał 13 płyt i zagrał ponad tysiąc sto koncertów na scenach w całej Polsce. Od 16 lat grupa jest w nieustannej trasie koncertowej przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie spotykając się z gorącym odbiorem publiczności spragnionej wyjątkowych słów i niezwykle ciepłego, mądrego przekazu artystycznego. Dynamiczny rozwój zespołu został w 2013 roku uhonorowany Pegazem Kultury, płyta "Nasze Światy" została uznana Poetycką Płytą Roku 2011, płyta - "Wuka" Poetycką Płytą Roku 2013 , a płyta „Nieobecność” – Poetycką Płytą Roku 2017. Zamieszczone utwory zespołu na portalu Youtube zostały odsłuchane w sumie ponad 30 milionów razy, a oficjalna strona grupy na portalu Facebook ma ponad 100.000 przyjaciół. W 2014 roku zespół zdobył Nagrodę Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu TVN, Radiowej Trójki i Skody, a piosenki Ciszy zdobyły głosami słuchaczy dziewięć na dziesięć pierwszych miejsc. Na koncertowym "pokładzie" Ciszy: Gitara, bas, delikatna perkusja, flet, skrzypce, piano, i sześć odmiennych głosów splatające słowa i dźwięki w urozmaiconą całość. Do tego zawsze towarzyszący zespołowi Juno - pies zespołowy, ulubieniec Publiczności w całym kraju, traktowany przez zespół i słuchaczy jako członek Ciszowej rodziny.

WWW: www.ciszajakta.art.pl FB: www.facebook.com/ciszajakta