klubstudio - Wyższy Pułap Fest / Antrakty

Wyższy Pułap Fest / Antrakty

WYDARZENIE ONLINE

26.02.2021 / pt. / 19:30

LINKI DO TRANSMISJI

Facebook
Youtube

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Atlantyda La5er x ZUZA BAUM
Iggy Not Pop
Dodaj do kalendarza
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

W ramach naszych studyjnych Antraktów - FEST WYŻSZY PUŁAP po raz pierwszy!
Przed Wami alternatywny rap prosto z Krakowa. Mieszamy gatunki, gramy na żywo i bawimy się słowem. Wiemy co to jazz, funk, rock i dobry vibe. Zagrają dla Was Atlantyda La5er x ZUZA BAUM, Iggy Not Pop ze wsparciem Julii Miki, oraz debiutujący na scenie Chodnikov, a całość swoimi gorącymi setami doprawi sprawdzony w boju DJ Wake Up! Robimy to razem, bo wiemy, że razem możemy wejść na WYŻSZY PUŁAP!
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19


Atlantyda La5er x ZUZA BAUM:
Atlantyda La5er - Studenci jazzu, którzy hip hop mają we krwi. Zgrany zespół oraz rapująca i śpiewająca frontmanka tworzą świeże brzmienie z nowatorskim podejściem do klasyki gatunku. Łączą newschool i oldschool soul'u jak i jazz z hip hopem.
https://youtu.be/RM7PavmnSI0
https://youtu.be/YIfvptQokok

ZUZA BAUM to młoda artystka; tekściarka, wokalistka i.. raperka, wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. Zuza znana jest m.in. z alternatywnego projektu Atlantyda La5er x ZUZA BAUM docenionego w 2020 roku przez Tak Brzmi Miasto oraz fundację Luneta Nocą. 5 listopada 2020 roku rozpoczęła swoją solową karierę publikując singiel 'PROJECT AWAY'. 21 stycznia 2021 roku powróciła z drugim singiel pt. 'CALL BACK' zapowiadającym pierwsze wydawnictwo Artystki w postaci EP'ki, które planowane jest na przełom marca/kwietnia 2021 roku.
https://youtu.be/_NZ22Uup7MY
https://youtu.be/bG3gz35r17k

Chodnikov:
Chodnikov to ciało producencko-wokalne wyhodowane na krakowskich Dębnikach. Muzyczny megazord o czterech głowach. Hip-hopowy gawędziarz, funkowy wodzirej i rockandrollowy hulaka w jednym.
https://youtu.be/pQGbfc-tmSA
https://youtu.be/-C7qKhqUD-g
Iggy Not Pop x Julia Mika:

Iggy Not Pop - raper, tekściarz, tata, fan Franka Zappy. Pochodzi z Katowic, mieszka w Nowej Hucie. Jeden z ciekawszych graczy polskiego podziemia wg. portalu Newonce.net. Uczestnik projektu Tak Brzmi Miasto Inkubator 2020. Występował m.in. w legendarnym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK oraz nowohuckiej księgarni Cafe NOWA. W lipcu zeszłego roku razem z duetem producenckim Tap3s wydał płytę “Powiedz Mi Coś Więcej”, na której udzielili się m.in.: z Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff, Pjus (2cztery7, Alkopoligamia), Webber, czy Dj Eprom.
https://youtu.be/NFz-ADb834w
https://youtu.be/ttsO8LFBamA
Julia Mika – nie-raperka, wokalistka, tekściarka, studentka aktorstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, Ślązaczka. Na początku 2020 roku My Name Is New wytwórni Kayax wydało jej singla Dancing w sanatorium, którego producentem jest Mike Johnson.
https://youtu.be/RQ0O23ZSLL0

Dj Wake Up:
Kolekcjoner płyt winylowych, DJ oraz digger, organizator imprez i promotor. Za gramofonami udziela się od 2009 roku. W swoich setach prezentuje mieszankę muzyki disco, funk, soul, afrobeat okraszoną oldschoolowym housem oraz przeróżnymi wynalazkami starszej oraz aktualnej sceny elektronicznej.
Od niedawna zajmuje się tworzeniem muzyki elektronicznej służącej wspomaganiu relaksacji oraz medytacji. W 2020 roku wydał własnym sumptem EP, pt. "Somewhere In Un Untold Fairy Tale", która fizycznie ukazała się na limitowanym dziesięcio calowym winylu i odtwarzana była m.in w Radio WorldWide.Fm oraz Programie 2 Polskiego Radia (Nocna Strefa). W niedalekiej przyszłości planuje realizację kasety magnetofonowej oraz wypuszczenie kolejnej EP.
https://www.youtube.com/watch?v=tJ9tq4Jc7NQ&t=229s