KLUB STUDIO - Sylwester Studencki 2022/2023

Sylwester Studencki 2022/2023

klubstudio - Sylwester Studencki 2022/2023

31.12.2022 / sob. / 20:00

THE DOORS: 19:00

Bilety od 199zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
TicketClub

OPIS WYDARZENIA


W Nowy Rok warto wejść hucznie i w doborowym towarzystwie, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa niezwykły wieczór - Sylwester Studencki 2022/2023.

Zabawę Sylwestrową, która potrwa aż do białego rana poprowadzi DJ Namteh. Zapewniamy szeroki repertuar muzyczny: od starszych polskich i zagranicznych przebojów z lat 90., poprzez współczesne radiowe hity. W programie również: konkursy i zabawy z nagrodami, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, Foto-lustro i wiele innych.

Bilety do zakupienia stacjonarnie w Klubie Studio oraz online poprzez bileterię TicketClub.

Każdy z gości będzie mieć zapewnione miejsce siedzące - przy zakupie biletu prowadzona będzie ich rezerwacja, dzięki której będą mogli Państwo spędzić ten czas w gronie swoich znajomych.

Osoby, które zakupiły bilet ONLINE, proszone są o jak najszybszy kontakt mailowy na adres: sylwester@klubstudio.pl, w sprawie rezerwacji miejsc siedzących.

Osoby, które zakupią bilet fizycznie, rezerwacji miejsc dokonają w miejscu zakupu.

Rezerwacja miejsc będzie obowiązywać do godziny 20:30. Po tej godzinie również zapewnimy każdej osobie miejsce siedzące, może się jednak nie udać znaleźć wspólnego miejsca dla większych grup.

Wszelkie pytania na temat Sylwestra prosimy kierować na maila: sylwester@klubstudio.pl

Planując Sylwestra warto zapewnić sobie jak najlepsze wspomnienia na cały przyszły rok – a takie z pewnością zapewni propozycja Klubu Studio!

GALERIA