Klub Studio - Sylwester Studencki 2019 / 2020 w Klubie Studio

Sylwester Studencki 2019 / 2020 w Klubie Studio

31.12 / wt. / 20:00

BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Dj Namteh
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Zapraszamy na tegoroczną Imprezę Sylwestrową do KLUBU STUDIO (przy ul. Budryka 4), kultowego klubu studenckiego, położonego w samym sercu Miasteczka Studenckiego AGH. Również i w tej, trzeciej edycji w nowym klubie Studio nie może Was zabraknąć. Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie. Mile widziane zarówno duże zorganizowane grupy, pary, a także osoby pojedyncze.

Zapraszamy 31.12 już od godziny 19:00. O tej godzinie otwieramy dla Państwa klub i prosimy o zajmowanie miejsc przy stołach, natomiast już od 20tej zapraszamy do wspólnej zabawy sylwestrowej która potrwa do białego rana (w praktyce do 5tej).

Każdy z gości będzie mieć zapewnione miejsce siedzące - przy zakupie biletu prowadzona będzie ich rezerwacja, dzięki której będą mogli Państwo bawić się i usiąść w gronie swoich znajomych. Muzyczną ucztę tradycyjnie zapewni Nam Dj Namteh. Wszystkie współczesne radiowe hity, szeroki repertuar zarówno polskich i zagranicznych przebojów, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, a także życzenia noworoczne. Te wszystkie wspaniałe i niezapomniane chwile pomoże Wam zapamiętać i uwiecznić nasze Foto Lustro, które w tym dniu przygotujemy specjalnie dla Naszych Gości☺

Bilety: Dostępne tylko i wyłącznie z cateringiem 129 zł (Pierwszy okres sprzedaży do 01.XII.2019 lub do wyczerpania I puli) 149 zł z cateringiem (Drugi okres sprzedaży od 02.XII.2019) Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w naszych klubach studenckich już od początku listopada 2019: - Klubie Studio (od pon do pt: 12:00 - 18:00) - Klubie Gwarek (poniedziałek - piątek od 11:00 i sobota-niedziela od 18tej) - Klubie Filutek (codziennie od 10:00)

Bilety ON-LINE będą dostępne już od 29 Października tylko w sieci Ticket Club Wszelkie pytania na temat Sylwestra prosimy kierować na maila: sylwester@klubstudio.pl Osoby, które zakupiły bilet ONLINE, proszone są o jak najszybszy kontakt mailowy na adres: sylwester@klubstudio.pl, w sprawie rezerwacji miejsc siedzących. Osoby, które zakupią bilet fizycznie, rezerwacji miejsc dokonają w miejscu zakupu. Rezerwacja miejsc będzie obowiązywać do godziny 20:30. Po tej godzinie każdy otrzyma miejsce siedzące, ale już nie koniecznie w grupie bliskich osób. Jeżeli chodzi o Nasze menu podczas Imprezy Sylwestrowej to oferta przedstawia się następująco: W cenie biletu zapewniamy: • na rozgrzanie lufa smakowej wódeczki na wejście ☺ • wódkę 0,2 l (Stock) lub wino 0,2 l (półwytrawne, czerwone lub białe) odebraną już w barze klubu Studio • lampkę (100 ml) szampana na toast noworoczny; • 1 litr napoju z grupy Coca-Cola lub 1 l soku (Cappy). W cenie biletu zawarte jest również menu sylwestrowe: • Krem z pomidorów z bazylią (I danie); • Kaszotto z pieczoną szynką w myśliwskiej okrasie podawane z zieloną sałatą (II danie); Dla Naszych gości wegeteriańskich zapewniamy pierogi ruskie lub ze szpinakiem, podawane z masełkiem (prosimy o zgłaszanie mailem ilości takich porcji po zakupie biletów) Dodatkowo na stołach podajemy domowy smalec ze skwarkami, ogórki kiszone i świeże pieczywo. Wszystkie posiłki wydawane są w zastawie ceramicznej. Tradycyjnie nie będzie można wnosić do Klubu swojego alkoholu. W Klubie Studio posiadamy pełny asortyment mocnych alkoholi (grupa Stocka), stąd też za barem do kupienia – oprócz piwa (Okocim w cenie 7 zł za 0,5 l) – dostępne będą wódki białe, kolorowe, whisky, koniaki, wina. W tym roku specjalnie z okazji Sylwestra wódkę czystą Stock 0,5 l będzie można kupić w cenie promocyjnej 50 zł za sztukę. Każdy gość przy wejściu do klubu otrzyma opaskę, na której będą widniały kupony uprawniające do odbioru: • I ciepłego dania; • II ciepłego dania; • napoju lub soku (1 l); • lampki szampana na noworoczny toast; • napoju wyskokowego; • kawy lub herbaty (bez ograniczeń). Opaska będzie również uprawniać do opuszczenia klubu na niedługi okres czasu przed północą i powrotu do niego po przywitaniu nowego roku na zewnątrz. Po wejściu do Klubu i sprawdzeniu autentyczności zaproszenia poprosimy Państwa o zachowanie go, w celach ewentualnej późniejszej weryfikacji. Każdy z wymienionych wyżej produktów będzie można uzyskać przy barze w zamian za odpowiedni kupon. Osoby, które zakupiły bilety w sieci TicketClub, zaraz przy wejściu (po zeskanowaniu biletu) otrzymają opaskę uprawniającą do odbioru cateringu. Planując Sylwestra warto zapewnić sobie jak najlepsze wspomnienia na cały przyszły rok – a takie z pewnością zapewni propozycja Klubu Studio! Zapraszamy serdecznie!