Klub Studio - Sylwester Studencki 2021 / 2022 w Klubie Studio

Sylwester Studencki 2021 / 2022 w Klubie Studio

31.12.2021 / pt. / 20:00

BRAMY: 19:00

Wydarzenie zostało odwołane. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

GALERIA


OPIS WYDARZENIA


SYLWESTER STUDENCKI 2021/2022

Istnieje możliwość wykupienia Oferty VIP - loży na balkonie (wycena indywidualna podczas rezerwacji). Ilość miejsc ograniczona!*

  • Oferta skierowana jest tylko dla osób zaszczepionych, wejście na teren Imprezy za okazaniem certyfikatu szczepienia. Organizator zastrzega możliwość odwołania wydarzenia w przypadku pojawienia się nowych obostrzeń, a bilety będą podlegać zwrotowi.

Wszelkie pytania na temat Sylwestra prosimy kierować na maila: sylwester@klubstudio.pl

Studencki Sylwester to już tradycyjna impreza w Klubie Studio, na której w tym roku nie może Cię zabraknąć!

W Nowy Rok warto wejść hucznie i w doborowym towarzystwie, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa niezwykły wieczór - Sylwester Studencki 2021/2022.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, wejście do Klubu będzie możliwe od godziny 19:00.

Zabawę Sylwestrową, która potrwa aż do białego rana poprowadzi DJ Namteh. Zapewniamy szeroki repertuar muzyczny: od starszych polskich i zagranicznych przebojów z lat 90., poprzez współczesne radiowe hity. W programie również: konkursy i zabawy z nagrodami, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, życzenia noworoczne, fotolustro i wiele innych.

W cenie biletu zapewniamy:

Open bar, a w nim : softy, wino białe i czerwone, piwo lane Okocim 0,5l, napoje gazowane z grupy Coca Cola, herbata, kawa – bez ograniczeń; Wódka Stock 0,5l na osobę; Lampka szampana na Toast Noworoczny;

Dwa ciepłe posiłki: Rozgrzewająca zupa dyniowa z jalapeño, podana z prażonymi pestkami dyni; Pieczony schab w sosie borowikowym z rozmarynem, podany z ziemniaczkami paryskimi z masłem i koperkiem; Mix sałat z warzywami i sosem winegret; Zimna płyta wędlin i serów; Na stołach podajemy domowy smalec ze skwarkami, ogórki kiszone i świeże pieczywo oraz owoce.

Tradycyjnie nie będzie można wnosić do Klubu swojego alkoholu. Podczas wydarzenia bar jest czynny normalnie.

Każdy gość przy wejściu do Klubu otrzyma opaskę, na której będą widniały kupony uprawniające do odbioru:

  • I ciepłego dania;
  • II ciepłego dania;
  • napoju wyskokowego;
  • lampki szampana;

Każdy z wymienionych wyżej produktów będzie można uzyskać przy barze w zamian za odpowiedni kupon.

Opaska będzie również uprawniać do opuszczenia Klubu na chwilę przed północą i powrotu do niego po przywitaniu Nowego Roku na zewnątrz.

Po wejściu do Klubu i sprawdzeniu autentyczności zaproszenia poprosimy Państwa o zachowanie go, w celach ewentualnej późniejszej weryfikacji.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci TicketClub oraz eBilet, zaraz przy wejściu (w zamian za blankiet z tej sieci) otrzymają nasze drukowane zaproszenie.

Każdy z gości będzie mieć zapewnione miejsce siedzące - przy zakupie biletu prowadzona będzie ich rezerwacja, dzięki której będą mogli Państwo spędzić ten czas w gronie swoich znajomych.

Osoby, które zakupiły bilet ONLINE, proszone są o jak najszybszy kontakt mailowy na adres: sylwester@klubstudio.pl, w sprawie rezerwacji miejsc siedzących.

Osoby, które zakupią bilet fizycznie, rezerwacji miejsc dokonają w miejscu zakupu. Rezerwacja miejsc będzie obowiązywać do godziny 20:30. Po tej godzinie również zapewnimy każdej osobie miejsce siedzące, może się jednak nie udać znaleźć wspólnego miejsca dla większych grup.

Planując Sylwestra warto zapewnić sobie jak najlepsze wspomnienia na cały przyszły rok – a takie z pewnością zapewni propozycja Klubu Studio!