KLUB STUDIO - Archive

Archive

Call To Arms & Angels

klubstudio - Archive Call To Arms & Angels

11.10.2023 / śr. / 19:00

Bilety od 135zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet
Wydarzenie zostało przeniesione z 11.10.2022 / wt. na 11.10.2023 / śr. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

AlterArt

OPIS WYDARZENIA


Zespół Archive przekłada europejską trasę z powodu choroby jednego z członków zespołu, Dariusa Keelera. U Dariusa zdiagnozowano raka jelita grubego. Muzyk przeszedł już z sukcesem operację w Londynie, a rokowania na pełne wyzdrowienie są bardzo dobre. Zgodnie z zaleceniami lekarzy trasa musi zostać jednak przełożona, aby dać artyście czas na pełną regenerację. Mówiąc o diagnozie i przełożeniu trasy, Darius powiedział: „To był taki emocjonalny rollercoaster, odkąd dowiedziałem się, że mam raka, zwłaszcza po wszystkich problemach, jakie mieliśmy podczas pandemii. Nie mogłem się doczekać tej trasy. Jestem absolutnie zdruzgotany, że ją przekładamy i mogę tylko przeprosić fanów za rozczarowanie W przyszłym roku powrócimy na najbardziej epicką trasę Archive w historii! Tęsknię za wszystkimi i przesyłam Wam całą moją miłość, do zobaczenia w 2023 roku!”

Archive na trzech koncertach w Polsce! Zespół, którego dzięki legendarnemu przebojowi „Again” nie trzeba przedstawiać, zagra 11 października 2022 w krakowskim Klubie Studio, 12 października w warszawskim COS Torwar i 13 października 2022 w gdańskim Starym Maneżu.

Londyński zespół Archive ogłasza swoją największą dotychczas trasę koncertową. „Call To Arms & Angels” odbędzie się w październiku i listopadzie 2022 roku i obejmie występy w najbardziej prestiżowych miejscach w Europie.

Oprócz zaplanowania trasy, zespół wydał singiel „We Are The Same” – utwór z długo oczekiwanego nadchodzącego albumu – „Call To Arms & Angels”, którego premiera zaplanowana jest na 8 kwietnia. Wokalistka Holly Martin mówi o singlu: „We Are The Same reprezentuje to, jak jesteśmy uwięzieni w społecznej przepaści, widząc rzeczy, których nienawidzimy u innych i nie potrafiąc rozpoznać ich w sobie… wszyscy jesteśmy różni, ale stajemy się tacy sami, kiedy trzeba się dostosować”. Utwór jest integralną częścią narracji albumu, która opowiada o niezwykłym czasie globalnej pandemii.

GALERIA


WIDEO