Kolejne Otwarcie #33: Kamila Krawczyk

klubstudio - Kolejne Otwarcie #33: Kamila Krawczyk

26.09.2021 / niedz. / 20:00


Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Kamila Krawczyk, 17 letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku okazała się eksplozją talentów a także obserwatorką dziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki. Tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie inspirowane mnogością emocji które dostarcza jej życie.

W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków. Kamila pracuje na nad materiałem muzycznym wraz z DaMo Producent (min. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamil Krawczyk, Songwriting Camp ZAiKS 2019), ekipa wydaje muzykę własnym sumptem i pracuje w studio Nie To Nie Records (www.ntnrec.pl). Singiel “Better Part” jest pierwszym utworem ww. duetu producenckiego opowiadającym o trudnej miłości nastolatków.

Piosenka został bardzo dobrze przyjęty przez lokalne jak i ogólnopolskie media min. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów i 9 miejsce), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga a także wiele innych. Kamila Krawczyk ma już na swoim koncie kilka koncertów a także nagrany materiał na całą płytę. Z dniem 02.07.2021 r. wokalistka rusza w trasę koncertową “Zwariowałam Tour” która swój początek będzie miała na Śląsku Cieszyńskim w Hażlachu a 09.07.2021 r. w Ustroniu. Koncert Kamili wraz z zespołem to 60 minut czystej pozytywnej energii. Nazwa trasy nawiązuje do ciężkich czasów jakie nastały dla artystów w covidowej rzeczywistości i ma być odskocznią od wszystkiego co negatywne i dołujące. Zapraszamy na koncerty jak i do słuchania a także śledzenia mediów społecznościowych artystki oraz portali stremingowych Spotify, YouTube..

GALERIA


WIDEO